باشگاه مشتریان : سینماتیکت

تیم سینماتیکت با تکیه بر این اصل که سینما بدون تماشاگر و مردم معنایی ندارد اقدام به راه انداری «باشگاه مشتریان سینما تیکت» نمود، تا ضمن احترام به مخاطبین سینما، محیطی امن و روان برای مشتریان سایت فراهم نموده و از مشتریان تقدیر نماید.

چرا عضو باشگاه سینماتیکت شوم؟
اعضای باشگاه علاوه بر شرکت در قرعه کشی های سایت و اطلاع از برنامه اکران جدید از طریق ایمیل و پیامک، می توانند با توجه به امتیازات خود در هنگام خرید از تخفیف استفاده نمایند.
همچنین امکان مشاهده و خرید بلیت فیلمهای سینماتک (فیلمهای خارجی، سه بعدی و انیمیشن) فقط مخصوص اعضای باشگاه می‌باشد.

چگونه در باشگاه عضو شوم؟
برای عضویت در باشگاه سینماتیکت، می‌توانید بر روی کلید عضویت در بالای سایت و یا در پایین همین صفحه کلیک نموده و فرم مربوطه را پر نمایید. بعد از تکمیل و ارسال فرم، ایمیل فعال‌سازی ارسال شده را تایید نموده تا عضویت شما تکمیل گردد.

چگونه وارد حساب کاربری خود شوم؟
برای ورود به باشگاه، باید از طریق کلید ورود در بالای سایت، آدرس ایمیل و رمز خود را وارد نمایید.

در صورت فراموش نمودن رمز عبور، چگونه از رمز خود اطلاع پیدا نمایم؟
در صورت فراموش کردن رمز عبور خود، با کلیک بر روی کلید ورود در بالای سایت، وارد صفحه ورود شده و از طریق لینک «رمز ورود را فراموش کرده‌ام»، آدرس ایمیلی که قبلا برای ثبت نام استفاده نموده اید را وارد نمایید. سیستم رمز عبور جدید را به ایمیلتان ارسال می‌نماید.

چگونه امتیاز جمع کنم؟
به عنوان اولین هدیه از طرف سینماتیکت، 5 امتیاز هنگام عضو شدن به شما داده می‌شود. هر بار هم که از سایت بلیت می‌خرید، متناسب با مبلغ خرید، امتیاز می‌گیرید. همچنین در مناسبتهای مختلف مثل اعیاد و یا روز سینما امتیازاتی به شما تعلق می‌گیرد.
هدیه تولد
هر سال در روز تولدتان، 15 امتیاز هدیه دریافت می‌کنید. برای دریافت این امتیاز، بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شده و فیلد تاریج تولد را پر نمایید.

چگونه از امتیازات خود استفاده کنم؟
هنگامیکه امتیاز شما به 100 رسید، برای شما یک کد تخفیف به ارزش 7000 تومان ارسال می‌شود که می‌توانید در هنگام خرید، از آن استفاده نمایید.

قرعه‌کشی‌های فصلی:
در پایان فصل به 3 نفر از اعضای باشگاه سینماتیکت که امتیازشان بیش از 15 باشد، به قید قرعه هدیه اهدا خواهد شد. لازم به توضیح هست که به ازای هر 15 امتیاز یک شانس در قرعه کشی خواهید داشت.
* در صورتیکه قبلا از امتیازات خود برای تخفیف استفاده کرده باشید، از امتیاز قرعه کشی شما کسر نخواهد شد و برای قرعه کشی امتیاز شما جداگانه محاسبه می‌شود.

** کد تخفیف مربوط به گروه سینمای هنر و تجربه بصورت پیامک ارسال میشود و فقط برای خرید از فیلمهای همین گروه قابل استفاده است و به سیستم امتیازدهی باشگاه مشتریان ارتباطی ندارد.

در صورت هرگونه سوال یا ابهام می‌توانید با تلفن 22263180، 22270309 و یا ایمیل club@cinematicket.org تماس بگیرید.
دیدگاه خود را بنویسید: