باشگاه مشتریان : سینماتیکت

باشگاه مشتریان سینماتیکت

.

رایگان عضوشوید و مزایای زیادی را بدست آورید!
با عضویت رایگان در باشگاه مشتریان علاوه بر اطلاع از سانسهای تخفیف دار و برنامه اکران های جدید از طریق ایمیل و پیامک، می توانند با توجه به امتیازاتی که با هر خرید آنلاین کسب میکنید از تخفیف ها و جوایز ما که فقط مخصوص اعضا هست و در بازارچه باشگاه ارائه میشود، استفاده نمایند.
 
 
چگونه در باشگاه عضو شویم ؟
برای عضویت در باشگاه سینماتیکت، می‌وانید بر روی کلید عضویت در بالای سایت و یا در پایین همین صفحه کلیک نموده و فرم مربوطه را پر نمایید. بعد از تکمیل و ارسال فرم، ایمیل فعال‌سازی ارسال شده را تایید نموده تا عضویت شما تکمیل گردد.
شما با عضویت در این باشگاه قوانین و مقررات ما را پذیرفته اید.
چگونه وارد حساب کاربری خود شوم؟
برای ورود به باشگاه، باید از طریق کلید ورود در بالای سایت، آدرس ایمیل و رمز خود را وارد نمایید. بعد از ورود موفق برای شما منویی باز میشود که درآن حساب کاربری و پروفایل و امتیازات و سایر امکانات باشگاه ما را خواهید دید.
چگونه امتیاز جمع کنیم؟
نحوه کسب امتیاز و خرج کرد آن به طور کامل در بخش قوانین و مقررات توضیح داده شده است. میتوانید با خواندن این صفحه با روال آن آشنا شوید.
پرشسهای متداول

  • در صورت فراموش نمودن رمز عبور، چگونه از رمز خود اطلاع پیدا نمایم؟
    در صورت فراموش کردن رمز عبور خود، با کلیک بر روی کلید ورود در بالای سایت، وارد صفحه ورود شده و از طریق لینک «رمز ورود را فراموش کرده‌ام»، آدرس ایمیلی که قبلا برای ثبت نام استفاده نموده اید را وارد نمایید. سیستم رمز عبور جدید را به ایمیلتان ارسال می‌نماید.
  • اگر ایمیل فعال سازی ارسال نشد چه کنیم ؟
    میتوانید با مرکز تماس سینماتیکت تماس بگیرید و همکاران ما برای شما مجددا ارسال خواهند کرد
دیدگاه خود را بنویسید: