رنو

همراه با فجر35: معرفی فیلم «ماجرای نیمروز» جدیدترین فیلم محمدحسین مهدویان با بازی احمد مهرانفر، مهرداد صدیقیان، جواد عزتی و هادی حجازی فر

فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» که فیلمبرداری آن اخیرا به پایان رسیده برای حضور در بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فجر انتخاب شده است.

محمدحسین مهدویان پس از موفقیت فیلم اولش «ایستاده در غبار» در جشنواره سال گذشته که عنوان بهترین فیلم جشنواره را از آن خود کرد و همچنین فروش خوبش در اکران، امسال فیلم دومش با نام «ماجرای نیمروز» را کلید زد. این فیلم به گفته مهدویان فیلمی در ژانر سیاسی و با ساختار و فرمی شبیه به «ایستاده در غبار» ساخته شده است.بازیگران:

مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، هادی حجازی فر، مهدی زمین پرداز، حسین مهری، محیا دهقانی، لیندا کیانی، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدلخلاصه داستان:

در محله‌های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیایان‌ها و کوچه‌ها و در پستوی خانه‌ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟سایر عوامل:

محمد حسین مهدویان و ابراهیم امینی: فیلمنامه‌نویس، مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، صدابردار: هادی ساعد محکم، مدیر تولید: سعید شرفی کیا، جلوه‌های ویژه:محسن روزبهانی، برنامه ریز: وحید کاشی، دستیار اول کارگردان: عبدالرحیم صاحب الفصول، عکاس: سحاب زری باف، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی، مجری طرح: کامران حجازی - محصول موسسه سیمای مهر و به تهیه کنندگی سید محمود رضویویژگی مهم:

داستان حساس و تم سیاسی اجتماعی فیلم و همچنین بازی بازیگران از جمله احمد مهرانفر،  جواد عزتی، هادی حجازی فر و مهرداد صدیقیان. موفقیت و کیفیت بالای فنی «ایستاده در غبار» حالا انتظارات را از مهدویان بالاتر برده و باید دید آیا او در فیلم دومش هم انتظارات را برآورده خواهد کرد یا خیر.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

فیلم های پیشنهادی ما به شما