آستیگمات - Astigmatism

۸۵ دقیقه
کارگردان:مجید رضا مصطفوی
تهیه کنندگان:ایران
سال ساخت:
هزاران فیلم با یک کلیک!

با بیش از ۲۰ هزار فیلم و سریال در فیلیمو

filimo logo هزاران فیلم با یک کلیک!

با بیش از ۲۰ هزار فیلم و سریال در فیلیمو

درباره فیلم آستیگمات - Astigmatism

مردی بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خانه زالو پرورش میدهد و می خواهد از این راه ثروتی بهم بزند، سعی می کند زن و مرد را آشتی دهد تا در خانه بمانند اما مادرش می خواهد با مردی دیگر ازدواج کند. در این بین نوۀ زن هم در مدرسه براي معلمش مشكلاتي به وجود مي آورد كه كل زندگي اعضاي خانواده را تحت تاثير قرار مي دهد. هم خانوادۀ پسر و هم خانوادۀ معلم به خاطر این موضوع بهم می ریزد.

نظر کارگردان

مجید رضا مصطفوی متولد سال 1363 در ایران است. او فعالیت خود را در زمینه فیلمسازی با ساخت و تدوین فیلم کوتاه آغاز کرد و اولین فیلم بلند سینمایی او به نام محصول سال 2014 است و در بیش از 10 جشنواره‌ها بین‌المللی فیلم به نمایش درآمده است از جمله جشنواره مسکو، سائوپائلو، فوکوئوکا و زوریخ… و این فیلم از سوی فیپرشی مورد تحسین قرار گفت. «آستیگمات» دومین فیلم سینمایی اوست.

صحنه هایی از فیلم

بازيگران:

محسن کیایی, مهتاب نصیرپور, هادی حجازی فر, حسین پاکدل, سیامک صفری, باران کوثری, نیکی کریمی, بهنوش بختیاری

سایر عوامل:

نویسنده: مجیدرضا مصطفوی, پیام کرمی، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، تدوینگر: بهرام دهقانی, محمد نجاریان، موسیقی: سهراب پورناظری، صدا: بهمن اردلان، بابک اردلان، تهیه کننده: مجیدرضا مصطفوی

پخش:

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.