صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها XD سینما تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره کودک

سیل تشکر هنرمندان از «محمدجواد ظریف» در فضای مجازی + تصاویر

بازیگران، خوانندگان و فیلمسازان سینما پیروزی در مذاکرات هسته ای را به محمد جواد ظریف و مردم تبریک گفتند.

به نتیجه رسیدن مذاکرات توسط "محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه کشورمان و بقیه اعضای همراه وزیر، در کنفرانس خبری که منجر به قرائت بیانیه پایانی شد بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون و خوانندگان ایران با انتشار عکس‌های مختلفی از محمدجواد ظریف در اینستاگرام از وی تشکر کرده اند.
 
*پیمان معادی بازیگر، فیلمنامه نویس و کارگردان سینما در کنار عکسی که از وزیر امور خارجه ایران منتشر کرده نوشته:«آقا دم شما گرم. خسته نباشيد. تبريك فراوان به مردم نازنين»
 
*مهناز افشار بازیگر سینما هم این متن را به همراه عکسی از ظزیف در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است؛ «حتي براي آنان كه نميخواهند زحمات شما را ببينند و خوشحالي ماهارا تعبير دلخواه خودشان ميكنند، با احترام به آنها اقاي ظريف شما بار دگر نام ايران را سربلند كرديد و دست مريزاد خسته نباشید. پي نوشت : لطفا اختلاف سليقه ، باور ، نگاه و هر تفاوتي كه داريم را لحظه اي گوشه ذهنمان نگه داريم و اميدوار باشيم كه ذره اي خوشي و اميد برگرده و نام كشورمان دوباره سربلند باشه ... اين نه سياست است نه چپ نه راست . اين وطن دوستي است . ممنون»
 
*صابر ابر بازیگر سینما و تئاتر هم خطاب به ظریف نوشته : «مرد جان چه خوب كه هستي. جاي تو در جان ما خالي بود. خدا رو شكر.»
 
*باران کوثری بازیگر سینما و تئاتر هم از یک ضرب المثل قدیمی برای تبریک استفاده کرده است؛ «سالی که نکوست از بهارش پیداست، تبریک.»
 
*مهدی پاکدل بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما هم نوشته :«سيزده اى كه نحس نبود. خسته نباشى مرد بزرگ.»
 
*احمد مهران فر هم این جمله را در کنار عکس ظریف نوشته است:«بهترين وزير امور خارجه جهان.»
 
*نیوشا ضیغمی بازیگر سینما هم با اشاره به این مطلب که بی‌شك نام جناب آقاي دكتر ظريف در تاريخ ايران زمين جاودانه خواهد ماند، نوشته: «بزرگترين هديه نوروز امسال رو از زحمات اين بزرگمرد تاريخ ايران گرفتيم.»
 
 
////////
 
 
////////
 
 
////////
 
 
////////
 
 
////////
 
////////
 
 
////////
 
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
 
سیل تشکر هنرمندان از محمدجواد ظریف در فضای مجازی + تصاویر
 
سیل تشکر هنرمندان از محمدجواد ظریف در فضای مجازی + تصاویر 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها