صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها XD سینما تاتر کمدی بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره شهر معرفی شدند

نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره بین‌المللی شهر در 8 رشته معرفی شدند.

شهر
هیئت داوری بخش مسابقه فیلم­های سینمایی ایران پس از بازبینی 30 فیلم راه یافته به بخش مسابقه، نامزدهای خود را به شرح ذیل اعلام کرد.

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن:

1- مهتاب کرامتی برای بازی در فیلم عصر یخبندان

2- پانته ­آ بهرام برای بازی در فیلم بلوک 9 خروجی 2

3- شیرین یزدان بخش برای بازی در فیلم بوسیدن روی ماه

4- لیلا زارع برای بازی در فیلم شیفت شب

5- آهو خردمند برای بازی در فیلم میهمان داریم

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:

1- امیر جعفری برای بازی در فیلم  بلوک 9 خروجی 2

2- امیر آقایی برای بازی در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت

3- فرهاد اصلانی برای بازی در فیلم عصر یخبندان

4- پرویز پرستویی برای بازی در فیلم میهمان داریم

5- ساعد سهیلی برای بازی در فیلم چند متر مکعب عشق

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

1- حمیدرضا آذرنگ برای بازی در فیلم بلوک 9 خروجی 2

2- فرهاد اصلانی برای بازی در فیلم دوران عاشقی

3- بابک حمیدیان برای بازی در فیلم هیس! دخترها فریاد نمی­زنند

4- برزو ارجمند برای بازی در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت

5- محسن تنابنده برای بازی در فیلم ندارها

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

1- شبنم مقدمی برای بازی در فیلم امروز

2- سحر احمدپور برای بازی در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت

3- الهام کردا برای بازی در فیلم بلوک 9 خروجی 2

4- یکتا ناصر برای بازی در فیلم یکی می­خواد باهات حرف بزنه

5- فرشته صدر عرفایی برای بازی در فیلم حوض نقاشی

نامزدهای بهترین کارگردانی:

1- خط ویژه به کارگردانی مصطفی کیایی

2- چهارشنبه 19 اردیبهشت به کارگردانی وحید جلیلوند

3- رخ دیوانه به کارگردانی ابوالحسن داوودی

4- دربند به کارگردانی پرویز شهبازی

5- بوسیدن روی ماه به کارگردانی همایون اسعدیان

6- دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

1- مصطفی کیایی برای نگارش فیلمنامه خط ویژه

2- شادمهر راستین- سید رضامیر کریمی برای نگارش فیلمنامه امروز

3- رویا محقق برای نگارش فیلمنامه دوران عاشقی

4- علی زرنگار- وحید جلیلوند- حسین مهکام برای نگارش فیلمنامه چهارشنبه 19 اردیبهشت

5- محمدرضا گوهری برای نگارش فیلمنامه رخ دیوانه

6- همایون اسعدیان برای نگارش فیلمنامه بوسیدن روی ماه

7- پرویز شهبازی برای نگارش فیلمنامه دربند

نامزدهای بهترین فیلم:

1- بوسیدن روی ماه به تهیه کنندگی منوچهر محمدی

2- دوران عاشقی به تهیه کنندگی علیرضا رئیسیان

3- رخ دیوانه به تهیه کنندگی بیتا منصوری

4- چهارشنبه 19 اردیبهشت به تهیه کنندگی علی جلیلوند- محمدحسین لطیفی

5- دربند به تهیه کنندگی امیر سمواتی

بهترین دستاورد فنی و هنری :

1- آبتین برقی برای طراحی صحنه و لباس چند متر مکعب عشق

2- مرتضی غفوری مدیر فیلمبرداری فیلم چند متر مکعب عشق

3- آتوسا قلمفرسایی برای طراحی صحنه و لباس فیلم حوض نقاشی

4- مهرداد میرکیانی برای چهره پردازی فیلم حوض نقاشی و میهمان داریم

5- ستار اورکی برای ساخت موسیقی فیلم دوران عاشقی

6- وحید قطبی زاده برای ساخت جلوه های ویژه بصری فیلم رخ دیوانه

7- مهدی جعفری مدیر فیلمبرداری فیلم عصر یخبندان

8- کیوان مقدم برای طراحی صحنه و لباس فیلم میهمان داریم

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها