صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها XD سینما تاتر کمدی بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

واکنش تهیه‌کننده فیلم «محمد رسول الله» به فاجعه منا

به دنبال وقوع حادثه منا و اعلام عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری، شرکت سینمایی "نور تابان" به عنوان تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم محمد رسول الله(ص) پیام تسلیتی را صادر کرد.

منا
در این پیام تسلیت آمده است:

« فاجعهٔ انسانی مکه مکرمه و کشته و زخمی شدن صد‌ها زائر ایرانی و همچنین مسلمانان سایر کشورهای جهان در مراسم حج محمدی گام تمامی مسلمانان را در روز عید قربان تلخ کرده است و عید آنان را به عزا تبدیل کرده است.

حرم و شهری که بعد از بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص) باید خانه امن الهی باشد امروز به دلیل مدیریت غلط و غیرالهی حکام سعودی شاهد فجایعی همچون منا است. اتفاقاتی که در روز پنجشنبه دوم مهرماه و پیش از آن رخ داد نشانه کاملی از بی‌کفایتی حکام سعودی در میزبانی از مسلمانان و پیروان راستین حضرت محمد (ص) است.

شرکت سینمایی نور تابان به عنوان تهیه کننده و پخش کننده فیلم محمد رسول الله(ص) و همچنین سایر سازندگان این فیلم این مصیبت عظما را به مقام معظم رهبری(مدظله‌ العالی )، ملت مسلمان ایران و تمامی کشورهای مسلمان و خانواده‌های داغدار زائران جان باخته در حادثه منا تسلیت می‌گوید و از خداوند برای آنان طلب آمرزش می‌کند.»

همچنین در خبری جداگانه میزان فروش این فیلم تا روز جمعه 3 مهر اعلام شد بر این اساس میزان فروش فیلم محمد رسول الله (ص) در روز چهارشنبه 1 مهرماه در تهران 58 میلیون تومان و در شهرستان 98 میلیون تومان بوده است.

میزان فروش این فیلم در روز پنجشنبه 2 مهر ماه در تهران 150 میلیون تومان و در شهرستانها بیش از 180 میلیون تومان بوده است .

فروش این فیلم تاکنون از مرز 7 میلیارد تومان عبور کرده است.

فیلم محمد رسول الله (ص) به کار گردانی مجید مجیدی از 5 شهریور در 40 سینمای تهران و 89 سینمای شهرستان در حال اکران است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها