صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایندگان مجلس اولین مخاطبان «سلام بمبئی»

فیلم «سلام بمبئی» در اولین نمایش خصوصی‌اش در یک استودیو صدابرداری برای تعدادی از نمایندگان مجلس به نمایش درآمد.

سلام بمبئی
جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم «سلام بمبئی» 3 مرداد ماه در استودیو صدابرداری علیرضا علویان میزبان فاطمه ذوالقدر، طیبه سیاوشی، حجت‌الاسلام شیخ و حجت‌الاسلام مازنی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و مصطفی کواکبیان دیگر نماینده مردم تهران بود که به عنوان اولین نفرات به تماشای فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور نشستند.

بعد از نمایش این فیلم که همچنان کارهای نهایی‌اش در حال انجام است، حجت‌الاسلام مهدی شیخ در سخنانی اظهار امیدواری کرد: روند تولید مشترک سینمای ایران با کشورهای دیگر ادامه پیدا کند.

حجت‌الاسلام احمد مازنی هم با بیان اینکه این فیلم سینمای هند را ارتقاء داده است، گفت:‌ معمولا در فیلم‌های هندی کمتر مانند این فیلم درونش واقع‌گرایی دیده شده است و اگر روند این تولیدات مشترک ادامه پیدا کند، برای پیشرفت سینمای ایران بسیار موثر خواهد بود.

وی ادامه داد: آمریکا هالیوود را دارد و هند بالیوود، چرا ما نمی‌توانیم چنین سینمای گسترده‌ای داشته باشیم؟ علتش این است که تمرکزگرا شده‌ایم و همه چیز دولتی است و باید کمک کنیم سینما در بخش خصوصی پررنگ شود.

طیبه سیاوشی دیگر عضو کمیسیون فرهنگی هم «سلام بمبئی» را یک فیلم جدی رمانتیک دانست و گفت: علیرغم اینکه من این گونه فیلم‌ها را نگاه نمی‌کنم اما برایم جذاب بود و مطمئنم برای ایرانی‌ها جذاب خواهد بود و استقبال می‌شود.

کواکبیان هم در سخنان کوتاهی اظهار کرد: اینکه سینمای هند هم ایرانیزه شود یک دستاورد بزرگ محسوب می‌شود.

قربان محمدپور کارگردان این فیلم با بیان اینکه سه ماه و نیم زمان صرف گرفتن پروانه نمایش این فیلم شد، گفت:‌ در حالی که همه مجوزهایمان را در هند که بسیار سخت‌گیر هستند، یک هفته‌ای گرفتیم، اینجا راه سخت‌تری را پیمودیم و بسیار اذیت شدیم.

وی ادامه داد: باید وزارت ارشاد توجه بیشتری به فیلم‌ها داشته باشد و سختگیری‌ها کمتر شود.

جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده این فیلم با ارائه توضیحاتی از روند تولید و ساخت «سلام بمبئی» اظهار کرد:‌ اتفاق مهم تولید مشترک است که برای اولین بار با این فیلم صورت می‌گیرد و امیدوارم ادامه پیدا کند. در حال حاضر چنین پیشنهادی را با آمریکا و اسپانیا در حال پیگیری هستیم.

وی ادامه داد: این فیلم بعد از ایام عزاداری محرم در ایران اکران می‌شود و بعد از آن به صورت گسترده همان نسخه ایران در هند به روی پرده خواهد رفت.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها