صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها XD سینما تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما دانلود فیلم

سینما قدس سه سالنه می‌شود

درخواست سه سالنه شدن سینما قدس به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارایه شده است و مالک سینما در تلاش است تا بهمن‌ماه بازسازی سینما را آغاز کند.

«محمدرضا فرجی» مدیر امور سینماهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره بازسازی سینما قدس، گفت: مالک سینما درخواست سه سالنه شدن سینما را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارایه داده است و در حال حاضر تلاش می‌کند تا کارهای مربوط به شهرداری سینما را انجام دهد تا بتواند سینما را به سه سالن تبدیل کند.

وی در ادامه درباره فضای سالن سینما گفت: در حال حاضر ظرفیت سالن سینما 650 صندلی است و فضای مناسب برای دو سالن دیگر در قسمت بالکن سینما وجود دارد.

فرجی درباره زمان بازسازی سالن قدس، گفت: مالک سالن در تلاش است تا با انجام کارهای مربوط به شهرداری، بهمن‌ماه سینما را تعطیل و بازسازی سینما را آغاز کند.

وی درباره بازگشایی سینما سروش گفت: قرار بود تا طبق زمان‌بندی انجام شده در عید فطر بازگشایی شود اما متاسفانه مالک سینما همکاری لازم را انجام نداده است و امیدواریم ظرف یک یا دو هفته آینده این سینما بازگشایی شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها