صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها XD سینما تاتر کمدی بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بهره‌برداری از یک سالن سینما در تبریز در روز ملی سینما

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از بهره‌برداری بیست و سومین سالن سینمایی استان در مجموعه پردیس سینمایی ٢٢ بهمن تبریز خبر داد.

علی محرمی با اعلام این خبر گفت: این سالن سینمایی با گنجایش ٢٨٠ نفر و آخرین فناوری‌های روز سالن‌های سینمایی به بهره‌برداری می‌رسد. 

 وی افزود: سینما صیامی از آخرین فناوری‌های تصویری دیجیتالی برخوردار بوده و بخش خصوصی نسبت به  تجهیز آن اقدام نموده است. 

 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: سینما صیامی همزمان با روز ملی سینما در ٢١ شهریورماه جاری و ساعت ١٧ در پردیس سینمایی ٢٢ بهمن تبریز به بهره برداری می‌رسد. 

 وی در پایان گفت: در این آیین مسئولان استانی و هنرمندان و سینماگران آذربایجان شرقی حضور خواهند یافت و همزمان از موسی عباسی مدیر پیشکسوت سینماهای استان و فعال بخش خصوصی در این عرصه تقدیر می‌شود. 

  بر اساس این گزارش، در طول ماههای اخیر با بستر سازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همراهی بخش خصوصی و حمایت سازمان سینمایی و موسسه سینما شهر تعداد یازده سالن سینما  با حدود  سه هزار و صد  صندلی به مجموعه‌ی سینماهای استان افزوده شده است و علاوه بر آن در مرداد ماه سالجاری نیز  با همکاری سازمان سینمایی و سمعی و بصری و  انجمن سینمای جوان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دو سینمای سیار در شهرستان های هشترود و چاراویماق و جلفا به بهره برداری رسید.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها