پیگیری خرید جدول فروش فیلمها فیلم خارجی تاتر کمدی بازارچه برنامه آینده خرید گروهی سینما تخفیف صفحه اول

اعلام اسامی نامزدهای جشنواره فیلم مقاومت

نامزدهای بهترین آثار در بخش سینمای ملی و بین‌الملل پانزدهمین جشنواره مقاومت معرفی شدند.

مقاومت

به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم مقاومت، اسامی نامزدها به شرح زیر است:

سینمای بین‌الملل، بخش سینمایی

نامزدهای بهترین فیلمنامه

«پدر» به کارگردانی باسل الخطیب

«مسیری به سپیده دم» به کارگردانی اندرو کاسترو

«سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر- حامد باشه آهنگر

«ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمد حسین مهدویان-ابراهیم امینی

نامزدهای بهترین کارگردانی

«28 مرد پانفیلو» به کارگردانی اندری شالوپا-کیم دروزینین

«تنگه ابوقریب» به کارگردانی بهرام توکلی

«شب دوازده ساله» به کارگردانی آلوارو برچنر

 «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمد حسین مهدویان

«مسیری به سپیده دم» به کارگردانی آندرو کاسترو

نامزدهای بهترین فیلم

«ماجرای نیمروز» تهیه کننده: سید محمود رضوی

«تنگه ابوقریب» تهیه کننده:  سعید ملکان

«شب دوازده ساله» تهیه کننده: ماریلا بزوسکی

نامزدهای بخش عماد مغنیه

«با صبر زندگی» به کارگردانی  وحید فراهانی

«راز حلب» به کارگردانی ناصر نادری

«زنانی با گوشواره های باروتی» به کارگردانی رضا فرهمند

«مردمان نیمه جان» به کارگردانی روح الله قاسمی

«نجات» به کارگردانی امیرحسین نوروزی

« داعش: شروع» به کارگردانی محمد معارج

نامزدهای مستند بین الملل

«اشغال ذهن آمریکایی» به کارگردانی لورتا آلپر-جرمی ارپ

«من روهینگیا هستم» به کارگردانی یوسف زین

«موصل بین جنگ و صلح» به کارگردانی آناستازیا ترافیمووا

«یمن کودکان و جنگ» به کارگردانی خدیجه الاسلامی

«جنگ پیش روی علیه چین» به کارگردانی جان پیلجر

«زنانی با گوشواره های باروتی » به کارگردانی رضا فرهمند

«کشتن غزه» به کارگردانی مکس بلومنتال

«بر روی لبه چاقو» به کارگردانی جرمی ویلیامز ؟؟؟؟

نامز دهای بخش سینمای ایران

بخش فیلم های مستند:

1- «پسرم» به کارگردانی محمد مهدی خالقی

2- «با صبر زندگی» به کارگردانی وحید فراهانی

3- «آقای نخست وزیر» به کارگردانی محمد رضا امامقلی

4- «حرام می خوریم» به کارگردانی هادی محمدی نسب

5- «باتمیان گون» به کارگردانی محمد زارع

6- «زنانی با گوشوارهای باروتی» رضا فرهمند

فیلم های سینمایی

بهترین فیلمنامه:

تنگه ابو قریب( بهرام توکلی)

ویلایی ها ( منیر قیدی و ارسلان امیری)

دایان ( بهروز نورانی پور)

سرو زیر آب ( محمد علی باشه آهنگر و حامد باشه آهنگر)

دریاچه ماهی (مصطفی رستگاری)

بهترین کارگردانی:

«تنگه ابو قریب» به کارگردانی بهرام توکلی

«ویلایی ها» به کارگردانی منیر قیدی

«دایان» به کارگردانی بهروز نورانی پور

«سرو زیر آب» به کارگردانی محمد علی باشه آهنگر

«ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمد حسین مهدویان

بهترین بازیگری:

پرویز پور حسینی برای فیلم «صدای منو می شنوید»

ثریا  قاسمی برای فیلم «ویلایی ها»

بابک  حیمدیان برای فیلم «سرو زیر آب»

ناصر بابائیان برای فیلم «دایان»

جواد  عزتی برای فیلم «تنگه ابو قریب»

پریناز  ایزدیار برای فیلم «ویلایی ها»

بهترین فیلم :

«سروزیر آب» تهیه کننده: سید حامد حسینی

«ویلایی ها» تهیه کننده: سعید ملکان

«تنگه ابوقریب» تهیه کننده: سعید ملکان

«ماجرای نیمروز» تهیه کننده: سید محمود رضوی

«دایان» تهیه کننده:  محمد حمزه زاده

اختتامیه پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت به دبیری محمد خزاعی امروز نهم آبان در برج میلاد برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها