صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها فیلم خارجی تاتر کمدی بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«لاک قرمز 2» ساخته می‌شود

«لاك قرمز ٢» با محور معضلات اجتماعی و توجه به اهمیت خانواده به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه‌کنندگی مشترک کامران مجیدی و احسان وحید تولید می‌شود.

لاک قرمز

به گزارش مشاور رسانه اى، پس از توليد فيلم سينمايى «لاك قرمز» به كارگردانى سيدجمال سيدحاتمى و حضور آن در سى و چهارمين جشنواره فيلم فجر كه با استقبال نيز مواجه شد، «لاك قرمز٢» با قصه اى متفاوت تر و البته تركيب بازيگران جديد، به تهيه كنندگى مشترك كامران مجيدى و احسان وحيد مقابل دوربين خواهد رفت. 

 در حال حاضر فيلمنامه «لاك قرمز٢» توسط امیر عبدى در حال نگارش است و  بلافاصله پس از پایان فیلمنامه و دريافت پروانه ساخت این اثر سینمایی، گروه وارد پيش توليد اين اثر و انتخاب بازيگران خواهند شد. قرار است در این فیلم بازیگران جدیدتری نسبت به نسخه اول آن به ایفای نقش بپردازند و ضمن معرفى يك چهره جديد به دنياى بازيگرى، گروه توليد به فكر جذب چهره هاى  شناخته شده سينما و تئاتر نيز هستند.

سیدجمال سیدحاتمی مجموعه تلویزیونی «محکومین» را نیز با نویسندگی امیر عبدی در کارنامه خود دارد و در حال حاضر مشغول تولید سری دوم این مجموعه است و بلافاصله پس از پایان آن اثر، وارد تولید سری دوم فیلم سینمایی «لاک قرمز» خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها