صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها XD سینما تاتر کمدی بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اعلام نامزدهای بخش سینمای نوزدهمین جشن حافظ / از "متری شیش و نیم" و "بمب" تا "آشغال های دوست داشتنی" و "کلمبوس"

برگزیدگان نوزدهمین جشن حافظ بیستم تیرماه معرفی می‌شوند

کاندیداها
بهترين فيلم:

آشغال های دوست داشتنی (به تهیه‌کنندگی محسن امیریوسفی)
بمب: یک عاشقانه (به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول اف)
تنگه ابوقریب (به تهیه‌کنندگی سعید ملکان)
شعله ور (به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی)
عرق سرد (به تهیه‌کنندگی مهدی داوری)
عصبانی نیستم (به تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان)
قانون مورفی (به تهیه‌کنندگی محمد شایسته
کلمبوس (به تهیه‌کنندگی هاتف علیمردانی)
متری شیش و نیم (به تهیه‌کنندگی سیدجمال ساداتیان)
مغزهای کوچک زنگ زده (به تهیه‌کنندگی سعید سعدی)

بهترين کارگردان:

بهرام توکلی (تنگه ابوقریب)
رضا درمیشیان (عصبانی نیستم)
سعید روستایی (متری شیش و نیم)
هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ زده)
حمید نعمت الله (شعله ور)
مجیدرضا مصطفوی (آستیگمات)

بهترين فيلمنامه:

پیمان معادی (بمب: یک عاشقانه)
حمید نعمت الله و هادی مقدم دوست (شعله ور)
سهیل بیرقی (عرق سرد)
هاتف علیمردانی (کلمبوس)
سعید روستایی (متری شیش و نیم)
هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ زده)

بهترين بازيگران مرد:

فرهاد اصلانی (مغزهای کوچک زنگ زده)
سیامک انصاری (بمب: یک عاشقانه)
نوید پورفرج (مغزهای کوچک زنگ زده)
سعید پورصمیمی (کلمبوس)
امیر جدیدی (عرق سرد)
امین حیایی (شعله ور)
مجید صالحی (کلمبوس)
جواد عزتی (هزارپا)
رضا عطاران (هزارپا)
نوید محمدزاده (متری شیش و نیم، مغزهای کوچک زنگ زده و عصبانی نیستم)
مهران مدیری (رحمان 1400)
پیمان معادی (متری شیش و نیم)

بهترين بازيگران زن:

ماهور الوند (هت تریک)
پریناز ایزدیار (متری شیش و نیم)
سارا بهرامی (دارکوب)
ساره بیات (اتاق تاریک)
هانیه توسلی (کلمبوس)
لیلا حاتمی (بمب: یک عاشقانه)
زهرا داوودنژاد (سهیلا شماره 17)
سحر دولتشاهی (عرق سرد)
ژاله صامتی (در وجه حامل)
باران کوثری (عرق سرد)
شبنم مقدمی (خجالت نکش)
شیرین یزدان بخش (آشغال های دوست داشتنی)


بهترين موسيقي متن:

بمب: یک عاشقانه (النی کاریندرو)
تختی (افشین عزیزی)
چهارراه استانبول (آرمان موسی پور)
سوفی و دیوانه (بهزاد عبدی)
شعله ور (سهراب پورناظری)
مغزهای کوچک زنگ زده (بامداد افشار)

نشان عباس کیارستمی:

آشغال های دوست داشتنی (محسن امیریوسفی)
رضا (علیرضا معتمدی)
سوفی و دیوانه (مهدی کرم پور)
کوپال (کاظم ملایی) گلدن تایم (پوریا کاکاوند)
هندی و هرمز (عباس امینی)

بهترين فيلمبرداري:

حمید خضوعی ابیانه (تختی)
علیرضا زرین دست (سرو زیر آب)
روزبه رایگا (شعله ور)
حسین جلیلی (قانون مورفی)
هومن بهمنش (متری شیش و نیم)
پیمان شادمانفر (مغزهای کوچک زنگ زده)

بهترين تدوین:

خوک (میثم مولایی)
شعله ور (مهدی سعدی)
عصبانی نیستم (هایده صفی یاری)
قانون مورفی (میثم مولایی)
متری شیش و نیم (بهرام دهقانی)
مغزهای کوچک زنگ زده (مهدی سعدی و هومن سیدی)

بهترين دستاورد فنی و هنری:

تنگه ابوقریب (جلوه های ویژه بصری و میدانی: محسن روزبهانی، جواد مطوری و حسن ایزدی)
تنگه ابوقریب (طراحی چهره پردازی: سعید ملکان)
چهارراه استانبول (جلوه های ویژه بصری: فرید ناصر فصیحی)
خوک (طراحی لباس: نگار نعمتی)
دارکوب (طراحی چهره پردازی: زهرا و فاطمه کمالی)
شعله ور (طراحی صحنه: محمدرضا شجاعی)
قانون مورفی (جلوه های ویژه بصری: جواد مطوری)
متری شیش و نیم (طراحی صحنه: محسن نصراللهی)

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها