صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تصاویر دومین جشن «آکادمی سینما سینما»

مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه آکادمی سینما سینما با معرفی برگزیدگان در بخش‌های مختلف عصر روز شنبه (۱۹ مرداد) در هتل انقلاب برگزار شد.

هومن

فهرست کامل برگزیدگان و دریافت کنندگان جوایز:

بهترین فیلم: مغزهای کوچک زنگ زده (سعید سعدی)

سایر نامزدها: آشغال‌های دوست داشتنی (محسن امیریوسفی)/ بمب؛ یک عاشقانه (احسان رسول‌اف)/ تنگه ابوقریب (سعید ملکان)/ خوک (مانی حقیقی)/ سرو زیر آب (سید حامد حسینی)/ شعله‌ور (محمدرضا شفیعی)/ عصبانی نیستم (رضا درمیشیان)

 

بهترین کارگردان: هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ زده)

سایر نامزدها: محسن امیریوسفی (آشغال‌های دوست داشتنی)/ محمدعلی باشه آهنگر (سرو زیر آب)/ بهرام توکلی (تنگه ابوقریب)/ مانی حقیقی (خوک)/ رضا درمیشیان (عصبانی نیستم)/ پیمان معادی (بمب؛ یک عاشقانه)/ حمید نعمت‌الله (شعله‌ور)

 

بهترین فیلمنامه‌نویس: محسن امیریوسفی (آشغال‌های دوست داشتنی)

سایر نامزدها: مانی حقیقی (خوک)/ رضا درمیشیان (عصبانی نیستم)/ حامد رجبی (درساژ)/ هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ‌زده)/ محمود غفاری (شماره ۱۷ سهیلا)/ پیمان معادی (بمب؛ یک عاشقانه)/ حمید نعمت‌الله و هادی مقدم دوست (شعله‌ور)

 

بهترین بازیگر زن: زهرا داودنژاد (شماره ۱۷ سهیلا)

سایرنامزدها: سارا بهرامی (دارکوب)/ سحر دولتشاهی (عرق سرد)/ باران کوثری (عرق سرد)/ باران کوثری (عصبانی نیستم)/ نگار مقدم (درساژ)/ شبنم مقدمی (خجالت نکش)/ مهتاب نصیرپور (آستیگمات)/ شیرین یزدانبخش (آشغال‌های دوست داشتنی)

 

بهترین بازیگر مرد: نوید محمدزاده (مغزهای کوچک زنگ‌زده)

دیپلم افتخار: حسن معجونی (خوک)

سایر نامزدها: فرهاد اصلانی (مغزهای کوچک زنگ زده)/ امیر جدیدی (عرق سرد)/ امیر جدیدی (هت تریک)/ امین حیایی (شعله‌ور)

جواد عزتی (تنگه ابوقریب)/ علی مصفا (گرگ بازی)

 

بهترین فیلمساز اول: محمود غفاری (شماره ۱۷ سهیلا)

دیپلم افتخار: پویا بادکوبه (درساژ)

سایر نامزدها: پوریا کاکاوند (گلدن تایم)/ عباس نظام‌دوست (گرگ بازی)/ کاظم ملایی (کوپال)


بهترین فیلم مستند
: بهارستان، خانه ملت (بابک بهداد)

سایر نامزدها: اسرار دریاچه (آرمین ایثاریان)/ اکسدوس (بهمن کیارستمی)/ پرسپولیس، شیکاگو (ارد عطارپور)/ خاتمه (مهدی و هادی زارعی)/ خرامان (آرش اسحاقی)/ فریاد رو به باد (سیاوش جمالی و عطا مهراد)

 

بهترین فیلم کوتاه: ماچ سینمایی (کریم لک زاده)

سایر نامزدها: بچه خور(محمد کارت)/ تشریح (سیاوش شهابی)/ تو هنوز اینجایی (کتایون پرمر و محمد روحبخش)/ دریای تلخ (فاطمه احمدی)/ گسل (سهیل امیرشریفی)/ مثل بچه آدم (آرین وزیر دفتری)

جایزه پاسداشت یک عمر عشق به سینما: واروژ کریم‌مسیحی

چهره موثر سینمای ایران در سال ۱۳۹۷: نرگس آبیار













































مشاهده گزارش تصویری از حواشی جشن «آکادمی سینماسینما»

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها