صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها XD سینما تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما دانلود فیلم

مهندس "محمد رضا جعفری جلوه" مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی شد

با حکم دکتر"حجت الله ایوبی"معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی و به استناد صورت جلسه مورخ 4 آبان هیأت امنای بنیاد سینمایی فارابی،مهندس"محمد رضا جعفری جلوه"به مدیرعاملی این بنیاد منصوب شد.

محمد رضا جعفری جلوه
 به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی،در متن حکم جعفری جلوه آمده است:

"سینمای ایران همواره کوشیده است تا به آستانۀ هویت،واقعیت و امید نزدیک شود و دریچه ای متفاوت از رنگین کمان فرهنگی این مرزو بوم به روی جهانیان باز کند ؛و اکنون از دولت امید و اعتدال این انتظار می رود تا در ارائه و انعکاس فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی بیش از پیش بکوشد.

نظر به مراتب شایستگی وتجارب طولانی تان در حوزه مدیریت فرهنگی و به استناد جلسه هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی در مورخ 4 آبان 92 ،حضرتعالی را به عنوان مدیرعامل این بنیاد منصوب می کنم.توفیق روز افزون تان را از درگاه خداوند متعال خواهانم."

مهندس "محمد رضا جعفری جلوه"متولد 1338 در تهران و فارغ التحصیل مهندسی شیمی است.در کارنامه حرفه ای وی ، مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو ،رئیس شبکه سراسری صدا، ،مدیر شبکه های دو،چهار و یک سیما،معاون سینمایی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ،مشاور رئیس سازمان صدا و سیماو .... دیده می شود.وی در حال حاضر قائم مقام دکتر "علی لاریجانی"در بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها