صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما
راهنمای خرید آنلاین بلیت سینما
سینماتیکت، بزرگترین مرجع فروش بلیت سینما در ایران است.

مراحل خرید:
 خرید و رزرو بلیت خیلی ساده است و کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1- بعد از مراجعه به صفحه سینمای مورد نظر، فیلم، روز نمایش و سپس سانس مورد نظرتان را انتخاب کنید.
2- با کلیک بر روی دکمه خرید بلیت وارد صفحه مشخصات شده که می‌بایست تعداد بلیت را وارد کنید. اگر شماعضو باشگاه سینما تیکت هستید باید ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید، اگر تا کنون عضو نبوده اید از طریق عضویت سریع عضو شوید.
3- بعد از انتخاب تعداد بلیت بلافاصله کلید پرداخت برای شما نمایان خواهد شد. به صفحه بانک رفته و با استفاده از تمام کارتهای بانکی که دارای رمز دوم (رمز اینترنتی) و کد CVV2 می باشد، مبلغ بلیت را پرداخت نمایید.
4- پس از پرداخت به سایت بازمی‌گردید که کد رزرو به شما داده خواهد شد و باید صندلی خود را انتخاب کنید. کد رزرو برای شما پیامک میشود.

رزرو شما در اینجا به پایان رسیده و کافی است قبل از شروع سانس به گیشه سینمای مربوط مراجعه کرده، و با ارایه کد رزرو به مسوول گیشه بلیت خود را با همان شماره صندلی که خودتان انتخاب کرده بودید، دریافت نمایید.

در مرحله انتخاب صندلی، ممکن است ارتباط با سرور ما که در سینما قراردارد برقرار نگردد و امکان انتخاب صندلی غیرفعال باشد در این حالت کد رزرو خود را یادداشت نموده و در زمان دیگری از طریق لینک پیگیری خرید در بالای سایت، اقدام به انتخاب صندلی خود نمایید. توجه داشته باشید که انتخاب صندلی را حتما باید انجام دهید تا در هنگام دریافت بلیت از گیشه دچار مشکل نشوید.

در صورتی که هنگام خرید  به هر دلیلی مراحل خرید تکمیل نگردید (کد رزرو دریافت نکردید)، به این معنی است که خرید شما مربوط به فیلم مورد نظرتان ثبت نشده است. مبلغ کسر شده نیز پس از رفع مغایرتهای بانکی ظرف 24 ساعت از سوی بانک به حساب شما برگشت داده میشود. 

در صورت بروز مشکل حتما با چت آنلاین و یا شماره 75391000 تماس بگیرید.