صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها فیلم خارجی تاتر کمدی بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما
راهنمای خرید آنلاین بلیت سینما
سینماتیکت، بزرگترین مرجع فروش بلیت سینما در ایران است.

مراحل خرید:
 خرید و رزرو بلیت خیلی ساده است و کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1- بعد از مراجعه به صفحه سینمای مورد نظر، فیلم، روز نمایش و سپس سانس مورد نظرتان را انتخاب کنید.
2- با کلیک بر روی دکمه خرید بلیت وارد صفحه مشخصات شده که می‌بایست نام، ایمیل، شماره تماس (همراه) خود و تعداد بلیت را وارد کنید. اگر شماعضو باشگاه سینما تیکت هستنید باید ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید و سپس خرید انجام دهید تا امتیاز خریدتان ثبت شود.
3- بعد از انتخاب تعداد بلیت بلافاصله کلید پرداخت برای شما نمایان خواهد شد. به صفحه بانک (پارسیان یا سامان ) رفته و با استفاده از کارت بانکی که دارای رمز دوم (رمز اینترنتی) و کد CVV2 می باشد، مبلغ بلیت را پرداخت نمایید. 
4- پس از پرداخت به سایت بازمی‌گردید که کد رزرو به شما داده خواهد شد و باید صندلی خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب صندلی ایمیل تایید برای شما ارسال می‌گردد.

رزرو شما در اینجا به پایان رسیده و کافی است قبل از شروع سانس به گیشه سینمای مربوط مراجعه کرده، و با ارایه کد رزرو به مسوول گیشه بلیت خود را با همان شماره صندلی که خودتان انتخاب کرده بودید، دریافت نمایید.

در مرحله انتخاب صندلی، ممکن است ارتباط با سرور ما که در سینما قراردارد برقرار نگردد و امکان انتخاب صندلی غیرفعال باشد در این حالت کد رزرو خود را یادداشت نموده و در زمان دیگری از طریق لینک پیگیری خرید در بالای سایت، اقدام به انتخاب صندلی خود نمایید. توجه داشته باشید که انتخاب صندلی را حتما باید انجام دهید تا در هنگام دریافت بلیت از گیشه دچار مشکل نشوید.

در صورتی که هنگام خرید  به هر دلیلی مراحل خرید تکمیل نگردید (کد رزرو دریافت نکردید)، به این معنی است که خریدی برای شما مربوط به فیلم مورد نظران ثبت نشده است. مبلغ کسر شده نیز پس از رفع مغایرتهای بانکی ظرف 24 ساعت از سوی بانک به حساب شما برگشت داده میشود. در صورت عدم برگشت مبلغ طی مدت زمان مذکور میبایست تاییدیه بانکی خود را از طریق فکس یا ایمیل به support@cinematicket.org ارسال فرمایید تا در اسرع وقت مبلغ عودت گردد.

در صورت بروز مشکل حتما با ایمیل support@cinematicket.org یا شماره 75391 تماس بگیرید.