صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما
امتیاز کاربران : 3.9/5 24
شما هم امتیاز دهید :
برای امتیاز دادن باید با کاربری خود وارد شوید

مسافر فوكوشيما-سوزنگرد

کارگردان:معصومه نورمحمدی
تهیه کنندگان:معصومه نورمحمدی
سال ساخت:

بازيگران:

سایر عوامل:

عوامل تولید مستند مسافر فوکوشیما: پژوهشگر، کارگردان و تهیه‌کننده: معصومه نورمحمدی، راوی: افشین والی نژاد، فیلم برداران: رضا محمدی و افشین والی‌نژاد، تدوین: مجید عاشقی، طراحی و ترکیب صدا: رامین ابوالصدق، موسیقی: هوتن پورزکی، مجری طرح: احمد شبیری، نویسندگان متن گفتار: مجید عاشقی و افشین والی‌نژاد، مدیر تولید: نسرین نور محمدی، صدابردار صحنه: محمد رضایی، دستیار کارگردان: پریا علی‌اکبر، دستیار طراح صدا: علی سوهانی، صدابردار استودیو: مهدی قاسمی، طراح پوستر و عنوان: علی باقری، لابراتوار دیجیتال: شرکت پیشگامان سینمای آریا، مترجم انگلیسی: نریمان علی اکبر، مترجم ژاپنی: مهدی گودرزی، زیرنویس: رضا تاری وردی.

اخبار مرتبط

بیشتر

درباره فیلم مسافر فوكوشيما-سوزنگرد

مسافر فوکوشیما: نخستين روزهای سال 2011 تلخ‌ترين زمستان ژاپنی‌ها بود؛ وقتی زلزله 10 ريشتری شرق این کشور را لرزاند و امواج سهمگين اقيانوس آرام را به ساحل راند. سونامی ژاپن باعث 2 انفجار در نيروگاه برق دايچی فوکوشيما شد و امواج راديواکتيو منطقه وسيعی را آلوده کرد. از زمان وقوع حادثه تا امروز، افشين والی‌نژاد خبرنگار آزاد مقيم ژاپن بيش از 70 سفر زمينی به منطقه فوکوشيما داشته و با صدها ساعت فيلم و هزاران قطعه عکس، اتفاق‌های مختلف را ثبت کرده است. سوزنگرد: فیلم مستند سوزنگرد . فرشی بسیار نفیس و زیبا که متعلق به دوره صفویه می باشد به کشور ژاپن راه پیدا می کند و پس از آن هر ساله در مراسم آیینی بنام گیون ماتسوری در شهر کیوتو به ارابه ای آویخته و به عنوان نماد زیبایی و قدرت به نمایش گذاشته میشود . این فیلم مستند سی دقیقه ای در پی بیان اسم واقعی این دسته از قالی ها است که بطور اشتباه به پولونز در جهان شناخته میشود و همچنین بررسی نقش و طرح و نوع تکنیک خاصی که در این گروه از قالی ها بکار رفته شده . اما مسئله خیلی مهم که در این فیلم قابل توجه و بیان است : گره های فرش باعث پیوند میان افراد و ملت ها میشود ، از پیوند ازدواج تا روابط فرهنگی و اقتصادی.

سالنها و سانس ها - خرید آنلاین بلیت مسافر فوكوشيما-سوزنگرد

هزاران فیلم با یک کلیک!

با بیش از ۲۰ هزار فیلم و سریال در فیلیمو

filimo logo هزاران فیلم با یک کلیک!

با بیش از ۲۰ هزار فیلم و سریال در فیلیمو

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها