صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما
امتیاز کاربران : 5.0/5 1
شما هم امتیاز دهید :

The Laplace's Demon - جبر لاپلاس

۱۰۹ دقیقه دقیقه
کارگردان:جوردانو جولی‌وی
تهیه کنندگان:جوردانو جولی‌وی، سیلوانو برتولین، دوچو جولی‌وی، فردیناندو دوربانو
سال ساخت:

بازيگران:

آلساندرو زونفریلی، سیلوانو برتولین، کارلوتا ماترونچینی، دوچو جولی‌وی، والتر اسمورتی، سیمون موسکاتو، سیمون والری، فردیناندو دوربانو

سایر عوامل:

نویسنده: دوچو جولی‌وی، جوردانو جولی‌وی

پخش:

تاریخ اکران:

جوایز فیلم:

جشنواره بین‌المللی فیلم فانتازیا، کانادا، فیلم منتخب از نگاه تماشاگران، جایزه نقره فیلم خلاق (۲۰۱۷) جشنواره فیلم ترسناک اسکریم‌فست، آمریکا، در بخش فیلم بلند، بهترین فیلم‌برداری، بهترین موسیقی متن، بهترین جلوه‌های ویژه، بهترین جلوه‌های ویژه بصری (۲۰۱۷)

اخبار مرتبط

بیشتر

درباره فیلم The Laplace's Demon - جبر لاپلاس

لیوانی می‌افتد. تابه‌حال فکر کرده‌اید که آیا پیش‌بینی تعداد تکه‌های شکسته لیوان ممکن است یا نه؟ گروهی از محققان پس از آزمایش‌های بسیار، موفق می‌شوند این کار به‌ظاهر غیرممکن را انجام دهند. این آزمایش توجه پروفسوری اسرارآمیز را جلب می‌کند و او محققان را به عمارت دورافتاده‌اش دعوت می‌کند تا اطلاعات بیشتری درباره آزمایش‌هایشان کسب کند. اما وقتی محققان به آن‌جا می‌رسند، خبری از خوشامدگویی میزبان نیست، بلکه با عمارت عجیبی روبه‌رو می‌شوند که در آن فعالیت‌های کاملا عادی اما باورنکردنی اتفاق می‌افتد. محققان خیلی زود متوجه می‌شوند که وارد آزمایش جدیدی شده‌اند که باید نقش بسیار متفاوتی در آن ایفا کنند؛ نقش لیوانی که در حال افتادن است.

نظر کارگردان

جوردانو جولی‌وی در 17 اوت 1974 به دنیا آمد. پس از تحصیل در رشته علوم انسانی، علاقه‌اش به تکنیک‌های سمعی-بصری موجب شد تا در تلویزیون ملی ایتالیا به تدوین‌گری مشغول شود. او همیشه عاشق مسائل تخیلی و اسرارآمیزی بود که به‌صورت فلسفی و علمی بازگو می‌شدند. همان‌گونه که در علاقه‌اش به نجوم هم مشخص بود، ساختن فیلم روشی بود برای پرداختن و بازگو کردن داستان‌هایی که علایق و فانتزی‌هایش را نشان می‌دادند. بنابراین با انجام همه امور مربوط به تولید فیلم، از خلق داستان و نوشتن همه جزئیات فیلمنامه گرفته تا کارگردانی و تدوین نهایی، که آن را فعالیتی واحد و یکپارچه می‌بیند، خود را وقف سینما کرده است. او با قدم گذاشتن در روند بی‌وقفه یادگیری و آموزش، زمان و همه توانش را وقف این علاقه کرده است. با این کار توانسته به توانایی مدیریت تکنیک‌های خلاق (که به‌درستی اعمال می‌شوند)، روش و ثبات قدمی برسد که کیفیت بالای فیلم را با وجود منابع محدود موجود تضمین می‌کند. یکی از نمونه‌های آن، صحنه‌های فیلم‌هایش است که با ساختن برخی عناصر با دست و استفاده از ابزار کامپیوتری سیستماتیک¬تر مانند گرافیک کامپیوتری در راستای نیازهای نمایشی فیلم‌هایش، خودش آن‌ها را طراحی می‌کند و می‌سازد.

تصاویر

سالنها و سانس ها - خرید آنلاین بلیت The Laplace's Demon - جبر لاپلاس

هزاران فیلم با یک کلیک!

با بیش از ۲۰ هزار فیلم و سریال در فیلیمو

filimo logo هزاران فیلم با یک کلیک!

با بیش از ۲۰ هزار فیلم و سریال در فیلیمو

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها