صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما
امتیاز کاربران : 4.4/5 5
شما هم امتیاز دهید :
برای امتیاز دادن باید با کاربری خود وارد شوید

شاپرک خانم

کودک و نوجوان
کارگردان:میثم یوسفی
تهیه کنندگان:
سال ساخت:

بازيگران:

بازیگران و بازیدهندگان:ناصر احمدی فر.علی بیک محمدی.عاطفه بحرالعلوم طباطبایی.مریم خاکسار تهرانی.شراره یوسفی.محسن قصری.مسعود پور جمشید.لیلی حسینی.عطا مقیمی.

سایر عوامل:

طراح و سازنده عروسک:علیرصا حسینپور.مژده زکریا پور آهنگساز:محمد فرشته نژاد طراح صحنه و لباس :سینا ییلاق بیگی.میثم یوسفی. طراح پوستر وبروشور:عماد سالکی دستیار کاگردان و برنامه ریز:الهام پریشانی. دستیار دوم کارگردان ومدیر صحنه :مصطفی بساطی. منشی صحنه:سارا خوارزمی.

اخبار مرتبط

بیشتر

درباره فیلم شاپرک خانم

در شبهای ماه محرم قرار است جلوی درب خانه رضا شخصیت اصلی قصه تعزیه دوطفلان مسلم اجرا شود ولی بخاطر نیامدن یکی از بازیگران دو طفلان گروه تعزیه خوان اسباب و ابزار اجرای نمایش رو به امانت منزل رضا میگذارند تا بدنبال بازیگرشان بروند.رضا در حیاط خانه و در تنهایی خود با وسایل گروه تعزیه مشغول بازی می شود و ادای آنها را در می آورد تا اینکه خسته می شود و در حیاط خانه به خواب می رود ودر رویای کودکانه خود مواجه میشود که همه اشیا جاندار شده اند و شاهد روایت وقایع عاشورا از زبان صاحبینشان می گردد.

سالنها و سانس ها - خرید آنلاین بلیت شاپرک خانم

هزاران فیلم با یک کلیک!

با بیش از ۲۰ هزار فیلم و سریال در فیلیمو

filimo logo هزاران فیلم با یک کلیک!

با بیش از ۲۰ هزار فیلم و سریال در فیلیمو

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها