صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما
فروش آنلاین دارد

سینما هنر شیراز

چهارراه حافظیه - به سمت دروازه قرآن - روبروی پمپ بنزین - داخل کوچه 14
07132270777

صفحات سینما

مدیر سینما

آقای داوود صیادی

دسترسی به سینما

رو به روی باغ جهان نما و پمپ بنزین

تاریخچه

سینما هنر آغاز به کار کرد
مجموعه فرهنگی هنری بامداد هنر در محدوده فرهنگی شیراز بزرگ.،در مجاورت آرامگاه حافظ روبروی باغ جهان نما واقع شده است. این مجموعه دارای سالن چندمنظوره مناسب برای اجرای تأتر (black box) و اجرای موسیقی به ویژه موسیقی کلاسیک می باشد(این سالن به گونه ای آگوستیک شده است که برای اجرای موسیقی کلاسیک نیاز به استفاده از تجهیزات صوتی ندارد).
سینمای این مجموعه با نام "سینما هنر" با تکنولوژی تصویر full HD لیزر Panasonic وصدای دیجیتال هوشمند Sony dolby9+1با هدف ارائه بهترین خدمات به مخاطبان با ظرفیت صدنفر تجهیز شده، شایان ذکر است این سینما دارای محیط خدماتی شامل کافی شاپ با منوی نوشیدنی های سرد و گرم و غذاهای فرنگی و بوفه جهت ارائه تنقلات، نوشیدنی و ساندویچ های سینمایی و غرفه فروش محصولات فرهنگی وهنری و صنایع دستی و سالن انتظار می باشد. گالری این مجموعه با نام "نگارخانه افرا" در مجاورت "سینما هنر" ارائه دهنده ی آثار هنرمندان به مخاطبان حوزه فرهنگ وهنر است.
امیدواریم تلاش ما موجبات رضایت مخاطب فرهیخته سینما در شیراز بزرگ را فراهم آورد که خدمتگذاری به اهل هنر به فرموده حضرت حافظ راه وصال است.
گر در سرت هوای وصال است حافظا
باید که خاک در گه اهل هنر شوی

برنامه‌ سینما هنر شیراز

خرید آنلاین بلیت: برنامه و سانس مورد نظر خود را انتخاب کنید

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها