صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«عصبانی نیستم» به جای فیلم «طبقه حساس» به روی پرده رفت

در اقدامی عجیب و غیر منتظره، مسئولان سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر در آخرین روز برگزاری این رویداد، با عوض کردن فیلم سانس اول برج میلاد، به جای فیلم «طبقه حساس» کمال تبریزی، فیلم «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان را برپرده نمایش فرستادند.

این اقدام مسئولان جشنواره حیرت اهالی رسانه و حضار در کاخ جشنواره را پدید آورده و حتی رضا درمیشیان و عوامل فیلم «عصبانی نیستم» از این جابجایی کاملا بی خبر بوده و در بهت فرو رفته اند. عوامل این فیلم حتی در کاخ جشنواره نیز حضور ندارند.

در طی روزهای گذشته حرف و حدیث هایی حول محور فیلم «عصبانی نیستم» به پا شده و مسئولان جشنواره از سوی برخی نهاد ها و افراد برای عدم نمایش این فیلم و خارج کردن آن از بخش مسابقه (سودای سیمرغ) تحت فشار بوده اند.

همچنین روز گذشته خبر رسید نمایش این فیلم در کلیه شهرستانهایی که جشنواره در آنجا جریان دارد لغو شده است.

به گزارش سینمانگار، فیلم «عصبانی نیستم!» دومین ساخته سینمایی رضا درمیشیان پس از فیلم «بغض» است. این فیلم چند روز دیگر به عنوان تنها نماینده سینمای ایران در جشنواره فیلم برلین به نمایش درخواهد آمد.

http://www.cinemanegar.com/articles_files/images/Cinemanegar%20Photo-%20Asabani%20Nistam%20Movie%2003.jpg

 

«عصبانی نیستم!» داستان نوید، دانشجوی ستاره‌دار و اخراجی است که برای فراهم آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی‌اخلاقی‌های جامعه، با خود تمرین می‌کند تا عصبانی نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه‌اش ستاره را از دست ندهد... 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها