صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «معراجی‌ها» از چهارشنبه/ سریال ده‌نمکی خرداد 93 پخش می‌شود

فیلم «معراجی‌ها» ساخته مسعود ده‌نمکی از چهارشنبه همین هفته یعنی 30 بهمن‌ماه و نسخه سریال آن از خرداد سال آینده پخش خواهد شد.

 سید محمود رضوی، تهیه‌کننده سریال و فیلم «معراجی‌ها» در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد زمان اکران و نمایش این فیلم - سریال توضیح داد: فیلم «معراجی‌ها» از روز چهارشنبه 30 بهمن در سینماهای کشور اکران خواهد شد.

این تهیه‌کننده بیان کرد: موضوع فیلم «معراجی‌ها» همانند سه‌گانه اخراجی‌ها به دوران جنگ و دفاع مقدس بر می‌گردد اما برخلاف آن سه‌گانه که درباره افرادی بی‌ارتباط با جنگ است که دست تقدیر آنها را به جبهه می‌کشاند، شخصیت اول این فیلم باوجود تمام سنگ‌اندازی‌های خانواده‌اش عشق عجیبی برای رفتن به جبهه دارد. محمد برای رفتن به جبهه با مخالفت‌های سرسختانه پدرش و شرط‌های عجیب و غریب وی مواجه می‌شود تا اینکه شبانه از خانه فرار کرده و به جبهه می‌رود و پدر برای بازگرداندن او راهی منطقه می‌شود.

رضوی در مورد زمان پخش سریال «معراجی‌ها» نیز بیان کرد: این سریال خردادماه سال آینده از شبکه اول سیما روی آنتن می‌رود.

داستان «معراجی‌ها» از این قرار است که بین دو گروه از دانشجویان بر سر خاکسپاری چند شهید گمنام یا نصب تندیس در دانشگاه اختلاف ایجاد می‌شود. این اختلاف به تدریج بالا می‌گیرد و به درگیری و  فرار گروهی از دانشجویان می‌انجامد. درادامه اتفاقاتی روی می دهد که مسیر  دانشجویان به سمت مناطق جنگی و ملاقات با راهیان نور تغییر می‌کند.

فیلمنامه سریال «معراجی‌ها»  توسط یک گروه نویسندگی به سرپرستی مسعود ده‌نمکی نوشته شده و مضمونی اجتماعی با زیرلایه‌های دفاع مقدسی دارد. موضوع این سریال کمدی نیست و ربطی به سه گانه «اخراجی‌ها» ندارد بلکه با نگاهی جدی و اجتماعی حول محور کاروان راهیان نور و شهدای گمنام روایت می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها