صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

آغاز اکران نوروزی «خط ویژه» از 14 اسفند

مصطفی کیایی در گفت‌وگویی با ایسنا با بیان این خبر اظهار کرد: پخش «خط ویژه» برعهده «هدایت فیلم» است و قرار است نمایش آن از 14 اسفندماه در بیش از 13 سینما در تهران آغاز شود.
وی ادامه داد: «خط ویژه» با سرگروهی سینما «آفریقا» به نمایش در می‌آید و سینماهای «آزادی»، «اریکه ایرانیان»، پردیس ملت، فلسطین، عصر جدید، جوان، ماندانا، موزه سینما، پردیس کیان، پردیس تماشا، پارس، پردیس زندگی، شکوفه، راگا و مرکزی در تهران، آن را اکران می‌کنند.
کارگردان «خط ویژه» درباره زمان نمایش فیلمش در شهرستان‌ها نیز گفت: قرار است نمایش فیلم در شهرستان‌ها از چند روز بعد از اکران آن در تهران آغاز شود.
مصطفی زمانی، هانیه توسلی، هومن سیدی، میلاد کی‌مرام، محسن کیایی، پریناز ایزدیار و با هنرمندی میترا حجار و با حضور سام قریبیان بازیگران «خط ویژه» هستند.
میلاد کی‌مرام برای بازی در این فیلم توانست دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از سی و دومین جشنواره فیلم فجر دریافت کند.
«خط ویژه» در جشنواره فیلم فجر مورد توجه منتقدان، اصحاب رسانه و مخاطبان قرار گرفت و توانست سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را مشترکا با «شیار 143» دریافت کند.
در این فیلم که داستانی درباره رسیدن پول هنگفتی به دست چند جوان دارد، رضا یزدانی مسئولیت ساخت و اجرا (ترانه، موسیقی و...) تیتراژ پایانی را برعهده داشته است. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها