صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«طبقه حساس» رکورد فروش در یک روز را شکست

طبق اعلام آمار فروش اکران نوروزی فیلم‌ها توسط پخش‌کنندگان آثار، فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی با فروش 115 میلیون تومان در روز 12 فروردین‌ماه در تهران نسبت به فروش 80 میلیون تومانی فیلم «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی در روز 11 فروردین‌ماه در تهران رکورددار بیشترین فروش روزانه در بین آثار نمایش داده شده در اکران نوروزی سال 93 در تهران است.

طبقه حساس
 حبیب اسماعیلی پخش کننده فیلم سینمایی «طبقه حساس» از فروش 2 میلیارد و 300 میلیون تومانی این فیلم در تهران و شهرستان ها خبر داد و گفت: فروش فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی در تهران و شهرستان 2 میلیارد و 300 میلیون تومان بوده و قرار است از امروز تعداد سینماها در شهرستان ها افزایش پیدا کند.

وی در ادامه افزود: فروش این فیلم سینمایی تنها در روز 12 فروردین‌ماه در تهران 115 میلیون تومان بوده است. بررسی آمار فروش «طبقه حساس» در تهران نشان می دهد که این فیلم نسبت به فیلم «معراجی ها» در تهران فروش بیشتری داشته است. این در حالی است که پخش فیلم سینمایی «معراجی ها» 15 روز زودتر از «طبقه حساس» در تهران و شهرستان ها آغاز شده است و پیش بینی می کنیم تازه ترین اثر سینمای کمال تبریزی رکورددار اکران نورزی سال 93 در تهران باشد.

علیرضا سعیدی پور نیز از آمار فروش فیلم های نورزوی در سینما آزادی خبر داد و به خبرنگار مهر گفت: فیلم سینمایی «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی از آغاز تا امروز در سینما آزادی 290 میلیون تومان فروخته است. فیلم سینمایی «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی 230 میلیون تومان در این سینما فروخته است. فیلم‌های سینمایی«چ» به کارگردانی اراهیم حاتمی کیا نیز 200 میلیون تومان، «خط ویژه» به کارکردانی مصطفی کیایی 130 میلیون تومان و «با دیگران» به کارگردانی ناصر ضمیری 16 میلیون تومان در سینما آزدی فروخته‌اند.

مدیر سینما آزادی در پایان افزود: میزان فروش کل فیلم های اکران نورزی در سینما آزادی 870 میلیون تومان بوده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها