صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

معرفی اعضای جدید شورای عالی سینما

اعضای شورای عالی سینمای ایران با حکم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

شورای عالی سینما
 بر اساس آنچه روابط عمومی سازمان سینمایی منتشر کرده است، مسعود جعفری جوزانی، خسرو سینایی، پرویز پرستویی، منوچهر محمدی، احمدرضا درویش، سیدرضا میرکریمی و فرهاد توحیدی به عنوان اعضای جدید شورای عالی سینمای ایران از وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی حکم خود را دریافت کردند که فرهاد توحیدی و سیدرضا میرکریمی به نمایندگی از خانه سینما در شورای یاد شده حضور دارند.

در متن حکم وزیر به اعضای شورای عالی سینمای ایران آمده است:

«نظر به دانش، تجربه و جایگاه رفیع جناب عالی در میان اصحاب سینمای کشور و به استناد مصوبه 163934/42175 هیأت محترم وزیران، به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان "عضو شورای عالی سینمای ایران "منصوب می شوید.

سینمای افتخار آفرین کشورمان نماد ارزش های اسلامی و ایرانی است و چشم امید صاحبان اندیشه های ناب و اصیل جهان، بدان دوخته شده است. در فضای سرشار از امید کنونی، شورای عالی سینما می تواند منشاء ایجاد عزم و اراده ملی برای ارتقای این هنر ارزشمند و حل مشکلات و چالش های پیش رو باشد.

موفقیت روز افزون جناب عالی را در خدمت به فرهنگ و هنر این سرزمین از خداوند متعال خواستارم».

همچنین علی جنتی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات اعضای پیشین شورای عالی سینمای ایران (داوود میرباقری، مسعود جعفری جوزانی،احمد نجفی، جمال شورجه، مسعود ده نمکی و محسن علی اکبری) تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، از اعضای دور اول شورای عالی سینما، مسعود جعفری جوزانی تنها فردی است که برای دو سال آینده در این شورا باقی خواهد ماند.

شورای عالی سینما در دوره گذشته مصوبات فراوانی برای زیرساخت ها و رونق گیشه سینماها داشت که بخش عمده ای از آن ها به دلیل آنچه مسائل و مشکلات اقتصادی عنوان می شد، اجرایی نشد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها