صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

20 سال تعطيلي سينماي بروجن پايان يافت

سينماي هشتم شهريور بروجن پس از بيش از دو دهه تعطيلي روز شنبه در مراسمي با حضور جمعي ازمردم و مسئولان شهرستان بروجن، بازگشايي شد.

 به گزارش ايرنا، سالن سينماي بروجن در سال 1350 احداث و پس از حدود 18 سال فعاليت در سال 68 توسط آموزش و پروش بروجن خريداري شد. در بيش از چهار دهه سابقه ايجاد سالن سينما در شهر بروجن، افزون بر دو دهه آن که پس از واگذاري به آموزش و پرورش بوده، عمر اين سالن به تعطيلي گذشته است. با تلاش هاي مسئولان فرهنگ و ارشاد اسلامي، آموزش و پرورش و فرماندار سابق شهرستان بروجن فعاليت سينما به بخش خصوصي واگذار و از امروز فعاليت مجدد اين سينما آغاز شد. ايرنا 23 شهريور سال گذشته در گزارشي گلايه شهروندان بروجني را از تعطيلي 20 ساله سينماي اين شهر بازگو کرد که اين گزارش در آغاز پيگيري مسوولان براي بازگشايي اين سالن تاثير داشت.
شهرستان بروجن با شش شهر، بيش از 121 هزار نفر جمعيت دارد و مرکز اين شهرستان با بيش از 52 هزار نفر در فاصله 62 کيلومتري مرکز چهارمحال و بختياري واقع شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها