صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«زندگی جای دیگری است» به فرهنگ آمد

فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» به کارگردانی منوچهر هادی از 27 فروردین ماه در گروه فرهنگ اکران می شود.

زندگی جای دیگری است
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری» است به کارگردانی منوچهر هادی از این هفته به جای فیلم سینمایی «بادیگران» ناصر ضمیری در گروه سینما فرهنگ اکران خواهد شد.

فیلم سینمایی "زندگی جای دیگری است" به کارگردانی منوچهر هادی یکی از آثار متفاوت جشنواره امسال بود که مورد توجه منتقدان قرار گرفت. فیلمی 90 دقیقه ای با بازی حامد بهداد، نیکی کریمی، پارسا پیروزفر و یکتا ناصر.

زندگی جای دیگری است، روایتی از زندگی یک پرشک میانسال است که متوجه بیماری لاعلاجی در خود می‌شود و تنها 3 ماه برای زندگی وقت دارد. او همسرش را طلاق داده و با دو فرزند و یک زن صیغه ای زندگی می کند. رفتار تند و پرخاشگرانه این مرد با افراد خانواده باعث می شود که هر روز عصبی تر شده و در نتیجه به مرگ نزدیک تر شود، تا این که تصمیم بسیار بزرگی می گیرد...

حامد بهداد در این فیلم برای اولین بار در نقشی متفاوت ظاهر شد. نقش او نشانگر مردی منفعل، عصبی و کم حرف است که به خوبی از ایفای آن برامده است. بازی خوب یکتا ناصر نیز از دیگر نقاط قوت خوب فیلم است که زمزمه‌هایی مبنی بر نامزدی او در حوزه بهترین بازیگر نقش ممکل زن را به گوش می‌رساند.

این سومین فیلم بلند هادی بعد از «قرنطینه» و «یکی می خواد باهات حرف بزنه است» است که تهیه کنندگی آن را سید امیر سید زاده بر عهده دارد.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها