صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آیین افتتاحیه «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در سینما آزادی برگزار شد

آیین افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در شب مبعث پیامبر اکرم(ص) در سالن اصلی سینما آزادی برگزار شد تا بهترین گزینه فروش اکران دوم فصل بهار به سینماها بیاید.

زندگی مشترک آقای محمودی و بانو
 به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، آیین افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» شامگاه دوشنبه 5 خرداد ماه در شب مبعث پیامبر اکرم(ص) با حضور عوامل فیلم در سالن اصلی سینما آزادی برگزار شد.
در ابتدای مراسم روح الله حجازی کارگردان«زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» ضمن تقدیر و تشکر از عوامل این اثر، ساخت سومین فیلم سینمایی خود را یکی از بهترین تجربه های تولید دانست و از کسانی که در این افتتاحیه حاضر شدند، تشکر کرد.
با اینکه همه صندلی‌های سالن اصلی سینما آزادی پر بود اما حجازی گفت خیلی از آنهایی که می خواستند فیلم را ببینند بدلیل برگزاری همزمان فوتبال ایران و مونته نگرو نتوانستند بیایند.
در ادامه این مراسم کلیپی از پشت صحنه این فیلم پخش شد و همچنین از آنونسی که تورج منصوری برای این فیلم ساخته بود رونمایی شد.
مهناز افشار، رضاعطاران، حمید فرخ نژاد، افشین هاشمی، پیمان قاسم خانی، هنگامه قاضیانی،محمدرضا غفاری،چکامه چمن ماه، لیندا کیانی، ترلان پروانه، مسعود ردایی، مهدی صباغ زاده مهدی داوری و تعدادی از عوامل تولید فیلم در این اکران افتتاحیه حضور داشتند.
«زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح الله حجازی از چهارشنبه 7 خرداد ماه جایگزین فیلم «طبقه حساس» کمال تبریزی در گروه سینمایی استقلال می‌شود.
«زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» را می توان از گزینه های فروش خوب در فصل بهار دانست. این فیلم به روابط آدم ها در شرایط جامعه امروز که در حال تغییر از سنت به مدرنیته است، می‌پردازد و در آن بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد، هنگامه قاضیانی، پیمان قاسم خانی، ترانه علیدوستی و ترلان پروانه حضور دارند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها