صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مدیرعامل موسسه سینما شهر: طرح فعلی سینماکارت با مشابه 10 سال پیش تفاوت دارد

"مجید مسچی" با بیان سابقه‌ای ناموفق از اجرای طرحی مشابه سینما كارت در 10 سال پیش، طرح فعلی را بسیار متفاوت و با برنامه‌ریزی درست در جهت بر آوردن اهداف سازمان سینمایی دانست.

مجید مسچی
برای ایجاد هماهنگی درخصوص طرح سینما كارت جلسه‌ای میان هیأت مدیره انجمن سینماداران و مسئولین شركت اجراکننده سینما کارت و بانک عامل این طرح و محمد احسانی(معاون سازمان سینمایی) و مجید مسچی(مدیرعامل موسسه سینما شهر) در سازمان سینمایی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه كه با هدف هماهنگی دو ركن اصلی اجرای طرح "سینما كارت" برگزار شد، طرفین با طرح مسائل و مشكلات مربوطه، به تفاهم در خصوص اجرای هرچه بهتر این طرح در راستای رضایتمندی مخاطبین رسیدند.

در ابتدای جلسه مجید مسچی با بیان سابقه‌ای ناموفق از اجرای طرحی مشابه سینما كارت در 10 سال پیش، طرح فعلی را بسیار متفاوت و با برنامه‌ریزی درست درجهت برآوردن اهداف سازمان سینمایی در جذب مخاطب همراه با پیش‌بینی رضایت‌مندی تماشاگران با همكاری بانك آینده و سینماداران دانست.

در ادامه سیدحامد قنادپور(مدیرعامل شركت ارتباط فردا) به سینماداران اطمینان داد كه بانك آینده در ارائه سرویس‌های موردنظر سینماها، پشتیبانی خوب و مناسبی خواهد داشت و حتی بانك آینده این آمادگی را دارد كه تمام سرویس‌های خدماتی خود را در سالن سینما به انجام رساند.

در این جلسه هیأت مدیره انجمن سینماداران نیز ضمن استقبال از این طرح اعلام كردند كه در اجرای هرچه بهتر طرح سینما كارت تلاش خواهند كرد.

در پایان جلسه؛ محمد احسانی با ابراز خرسندی از اجرای این طرح در راستای كمك به سینمای ایران گفت: ما این طرح را با نیت مثبت ادامه خواهیم داد و از نگاه فرهنگی مدیریت بانك آینده نیز تشكر می‌كنیم.

وی نكته اصلی در اجرای موفقیت آمیز این طرح را در اطلاع‌رسانی درست و مناسب دانست و گفت: با اطلاع‌رسانی درست و آگاهی دادن مردم نسبت به این موضوع، طرح سینما كارت بصورت یك مطالبه عمومی خواهد شد و انشاءالله بركات خوبی نصیب سینمای ایران خواهد كرد.

سینما كارت، یك كارت خرید بانكی است که می‌توان فقط به منظور خرید بلیط سینماهای طرف قرارداد با موسسه سینما شهر و از طریق پایانه‌های فروشگاهی بانك عامل نصب شده در سینماهای مذكور استفاده کزد. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها