صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

قطعی شدن اکران «شیار 143» از 14 آبان

تهیه‌کننده فیلم «شیار 143» از اکران قطعی این اثر سینمایی در تاریخ 14 آبان ماه در گروه سینمایی آزادی خبر داد.

شيار 143
محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار به خبرنگار مهر گفت: پس از به تعویق افتادن مکرر اکران این فیلم سینمایی در نهایت قرارداد اکران را با گروه سینمایی آزادی بسته‌ایم و قرار است 14 آبان‌ماه «شیار 143» اکران شود.

وی با اشاره به تبلیغاتی که برای اکران درنظر گرفته‌اند، بیان کرد: پیش از این با فیلمیران که پخش فیلم را به عهده دارد صحبت کرده بودیم که به محض معلوم شدن زمان اکران، برنامه‌های تبلیغاتی را انجام دهیم ولی هنوز مذاکره ای برای کم و کیف اجرایی شدن طرح های تبلیغاتی صورت نگرفته است.

این تهیه‌کننده درباره اکران فیلم سینمایی «اشیاء از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک‌ترند» گفت: قرار بود این فیلم سینمایی درست پس از اکران «شیار 143» روی پرده برود و همچنان سر قرار خود هستیم و نخستین فیلم نرگس آبیار پس از «شیار 143» در گروه سینمایی «هنر و تجربه» روی صحنه می رود.

قاسمی در پایان صحبت‌های خود با اشاره به ساخت طرح و فیلمنامه های جدید گفت: چنین طرح و فیلمنامه جدید در دستور کار دارم که منتظر بازگشت سرمایه فیلم های در نوبت اکران هستم و در صورت فراهم شدن شرایط مالی قطعا تولید را آغاز می‌کنم.

«شیار 143» داستان بانویی به نام الفت است که او سال‌هاست چشم انتظار فرزند است که خبر خوبی از راه می‌رسد اما امتحان بزرگ در راه است....

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها