صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

˝شهر موش‌ها 2˝ از 29 مرداد روی پرده می‌رود

اکران گسترده ˝شهر موش‌ها 2˝ همزمان با جشن بزرگ این فیلم از 29 مرداد در سراسر کشور آغاز می‌شود‌.

منیژه حکمت تهیه‌کننده "شهر موش‌ها 2" از تدارک برنامه‌ای ویژه برای افتتاحیه این فیلم خبر داد و گفت: این مراسم با دعوت از دو هزار چهره فرهنگی هنری و فعال حوزه کودک و همچنین موشوندهایی که به قید قرعه انتخاب شوند در محوطه باز برج میلاد برگزار خواهد شد. تدارک ویژه‌ای برای این برنامه دیده شده است و در پایان نیز فیلم "شهر موش‌ها 2" در سالن اصلی به نمایش در خواهد آمد.

وی با اشاره به تعویق اکران این فیلم که قرار بوداز عید فطر به روی پرده رود اظهار کرد: به درخواست وزارت ارشاد و برای اینکه آسیبی به فیلم‌های عید فطر نخورد سه هفته اکران را به تعویق انداختیم تا این فیلم‌ها متضرر نشوند و از ۲۹ مرداد میزبان بچه‌های این سرزمین خواهیم بود.

حکمت رونمایی از این فیلم را ۲۷ مرداد برای اهالی رسانه عنوان کرد و گفت: به احترام خبرنگاران عزیز که در طول ساخت "شهر موش‌ها ۲" مشوق ما بودند رونمایی از فیلم در حضور نمایندگان رسانه‌ها خواهد بود که از طریق کارت به مراسمی که در سینما کوروش برگزار می‌شود دعوت خواهند شد.

تبلیغات گسترده "شهر موش‌ها 2" به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی از ابتدای مرداد ماه در سطح کشور آغاز شده و با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم بصورت گسترده ادامه پیدا خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها