صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینما پیروزی مشهد با "شهرموش‌ها2" افتتاح می‌شود

سینما پیروزی مشهد پس از دو سال تعطیلی با اکران "شهرموش‌ها2" دوباره آغاز به کار می کند.

مدیر سینما پیروزی در گفتگو خبرنگار مهر و با اشاره به بازگشایی این سینما گفت: عصر جمعه، چهارم مهرماه همزمان با خجسته سالگرد ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا (س) سینما پیروزی مشهد با اکران فیلم "شهر موش‌ها" پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

علی اتابکی اظهار کرد: سینما پیروزی با سرمایه بخش خصوصی در سال 87 آغاز به کار کرد و پس از چندی دومین سالن آن نیز به بهره‌برداری رسید اما به دلیل دیجیتال نبودن این سالن ها سینما به مدت 2 سال تعطیل بود که خوشبختانه با پیگیری های مداوم وزارت ارشاد و اداره کل ارشاد استان این مشکل برطرف شد.

وی با تاکید بر اینکه این سینما به صورت رایگان توسط موسسه سینما شهر به سیستم دیجیتال تجهیز شده گفت: در حال حاضر یکی از 2 سالن این سینما مجهز به سیستم دیجیتال شده است و تا یک ماه آینده نیز سالن دیگر این سینما تجهیز و راه اندازی خواهد شد.

مدیر سینما پیروزی در خصوص ظرفیت این سالن ها افزود: این سینما دارای ظرفیت 500 نفری می باشد که هر سالن دارای 250 صندلی برای علاقه مندان به تماشای فیلم است.

وی عنوان داشت: خوشبختانه با دیجیتال شدن این سالن می توان شاهد اکران فیلم های متعددی در این سینما بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها