صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

میلاد کی‌مرام به «360 درجه» پیوست/سام قریبیان اواخر مهر اولین فیلمش را کلید می‌زند

فیلم سینمایی «360 درجه» که کارگردانی آن را سام قریبیان بر عهده دارد اواخر مهرماه به تهیه کنندگی فرامرز قریبیان در تهران کلید خواهد خورد.

سام قریبیان
 

«360 درجه» نام فیلم سینمایی از سام قریبیان است که چندی پیش برای ساخت این فیلم به تهیه‌کننده فرامرز قریبیان از سوی پروانه ساخت درخواست مجوز کرد که حدوداً اوایل شهریور پروانه ساخت اولین فیلم سینمایی سام قریبیان در مقام کارگردان صادر شد.

بنابراین گزارش، این روزها عوامل این فیلم در حال انتخاب عوامل فنی و گروه بازیگران هستند که تاکنون حضور میلاد کی‌مرام در فیلم قطعی شده است.

شنیده‌ها حاکی بر این است که حامد بهداد نیز در حال انجام مذاکرات اولیه برای حضور در «360 درجه» به سر می‌برد.

طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته فیلم سینمایی «360 درجه» اواخر مهر ماه در تهران مقابل دوربین خواهد رفت که البته عوامل فنی آن به صورت کامل انتخاب نشده است.

بر اساس این گزارش، «360 درجه» یک فیلم اجتماعی است و داستان روز جامعه را روایت می‌کند که کارگردانی آن را سام قریبیان بر عهده دارد و فرامرز قریبیان بازیگر کهنه‌کار سینما نیز این بار در مقام یک تهیه‌کننده در فیلم پسر خود حضور خواهد داشت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها