صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پیام تهیه کننده «اخراجی ها2» به تهیه کنندگان «شهر موش ها2»

پس از شکسته شدن رکورد فروش فیلم «اخراجی ها2» توسط فیلم «شهر موش ها2» در تهران و احتمال بالای شکسته شدن رکورد فروش کل کشور در روزهای آتی توسط «شهر موش ها2»، حبیب الله کاسه ساز به علی سرتیپی و منیژه حکمت پیام داد.

حبیب الله کاسه ساز

  حبیب‌الله کاسه‌ساز در این پیام خطاب به منیژه حکمت و علی سرتیپی نوشته است: «بارها و بارها با خودم فکر کردم که رکورد شکنی،چه حالی دارد؟تا وقتی بعد از انقلاب به عنوان تهیه کننده«اخراجی ها2»رکورد دار فروش فیلم در سینما شدم.

اکنون با فروش ومخاطب خوب«شهر موش ها2»به خودم گفتم، چه خوب است که این رکورد داری را به خاطر سینما و ارزش‌های مخاطبانش به شما واگذار کنم.سینمای انقلاب، ارزش ماندگاری در تاریخ ایران اسلامی دارد.مخاطبش و سینما دوستان ارزش واقعی سینما هستند.سینما با مخاطب خود زنده است و این فرهنگ و هنر می‌بایست در خدمت بالندگی و سرافرازی سینمای انقلابی و اسلامی باشد.

کشورهای پیشرفته به سینمای خود می‌بالند و ما هم به ارزشی بودن سینما و مخاطبان مان می‌بالیم.تبریک من را به خاطر در آستانه قرار گرفتن شکستن فروش«اخراجی ها2»بپذیرید.امیدوار هستم بخاطر سینما، خیلی زود این رکورد را تحویل تهیه کننده دیگر دهید و لله الحمد.»

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها