صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران/ «شهر موش‌ها2» 8 میلیاردی شد

در کنار اکران دو فیلم «شهر موش‌ها2»که فروش آن بیش از هشت میلیارد تومان شده و به پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل شده و نیز «آتش بس2» که آن هم با استقبال زیادی روبه‌روست،‌ نمایش فیلم‌های 700 میلیونی «خوابزده‌ها» و «آرایش غلیظ» همچنان ادامه دارد.

شهر موش ها 2

امیر قطبی،‌ از دفتر پخش فیلمیران،‌ درباره میزان فروش جدیدترین فیلم فریدون جیرانی گفت: «خوابزده‌ها» تا شب گذشته، 17 مهرماه،‌ با 22 سالن در تهران 485 میلیون تومان و در شهرستان‌ها با 20 سالن، 285 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «خانوم» تینا پاکروان هم طبق اعلام دفتر پخش حوزه هنری در دو روز گذشته، بیش از 20 میلیون تومان در تهران فروش داشته و تاکنون به فروش 223 میلیون تومان رسیده است.

همچنین میزان فروش این فیلم در شهرستان‌ها 54 میلیون تومان اعلام شد.

«آرایش غلیظ» حمید نعمت‌الله هم پس از 22 روز نمایش در تهران 562 میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته خانی، از دفتر پخش نسیم صبا،‌ این فیلم در 17 سالن شهرستان هم نمایش داده می‌شود که پس از سه هفته به رقم فروش 155 میلیون تومان رسیده است.

همچنین طبق اعلام دفتر هدایت فیلم، فیلم «آتش بس 2» تا شب گذشته یک میلیارد و 375 میلیون تومان در تهران و 510 میلیون در شهرستان‌ها فروش داشته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها