صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

رضایت شهرام مکری از نحوه اکران «ماهی گربه» در «هنر و تجربه»/ شیوه سنتی اکران فیلم‌ها قدیمی شده است

کارگردان فیلم سینمایی «ماهی و گربه» درباره اکران فیلمش در گروه «هنر و تجربه» گفت: من از نحوه اکران گروه هنر تجربه به این دلیل راضی هستم چون برای دیده شدن آثار تلاش می‌کنم و تماشاچی نیز سعی می‌کند تا برنامه‌های سینما را از طریق تکنولوژی روز پیدا کند. -

شهرام مکری
شهرام مکری که فیلم «ماهی و گربه»‌ او در گروه هنر و تجربه در حال اکران است ضمن ابراز رضایت از نحوه اکران فیلمش گفت: تصورم این است که شیوه سنتی اکران فیلم‌ها یعنی تقسیم کردن سالن‌ها به چند گروه نمایش و رسیدن فروش فیلم‌ها به کف فروش باید تغییر کند چون اولا تعداد فیلم‌ها از سالن‌ها بیشتر است ثانیا مخاطب در حال حاضر می‌تواند از طریق اینترنت از برنامه‌های سینما مطلع شود که در این صورت می‌توانیم فیلم‌های بیشتری را نمایش دهیم.

وی افزود: من از نحوه اکران گروه هنر تجربه به این دلیل راضی هستم چون برای دیده شدن آثار تلاش می‌کنم و تماشاچی نیز سعی می‌کند تا برنامه‌های سینما را از طریق تکنولوژی روز پیدا کند.

مکری تاکید کرد:‌ اگر فیلمی مخاطب داشته باشد در گروه هنر و تجربه نیز می‌تواند مخاطب خود را داشته باشد.

براساس این گزارش، «ماهی و گربه» ماجرای گروهی از دانشجویان و جوانان را تعریف میکند که در جریان سفر به شمال کشور و حضور در یک اردو درگیر اتفاقات عجیبی میشوند.

بابک کریمی، سعید ابراهیمی فر، محمد برهمنی ،سیاوش چراغی پور، فرامرز مدیری ،عبدآ بست،آینازآذر هوش ،پریناز طیب ،پدرام شریفی ، ارنواز صفری، ندا جبرائیلی ، میلاد رحیمی ، علیرضا عیسی پور ، سمانه وفایی ، محمد رضا مالکی ، مونا احمدی ، نازنین بابایی ، پویا شهرابی، نیما شهرابی ، خسرو شهراز، شادی کرم رودی و با گروه موسیقی پالت ترکیب بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها