صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«خواب‌زده‌ها» در تهران 700 میلیونی شد، «شهر موش ها» در کل کشور به 9 میلیارد رسید/ جدیدترین آمار فروش فیلم های روی پرده

درحالی جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده اعلام شد که فیلم «خواب‌زده‌ها» توانسته خود را به مرز 1 میلیارد تومان در کل کشور برساند.

خواب زده ها
طبق اعلام امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران فیلم سینمایی «خواب‌زده‌ها» به کارگردانی فریدون جیرانی توانست به عنوان دوازدهمین فیلم اکران سینماها از ابتدای سال 93 تاکنون وارد باشگاه میلیاردی‌ها شود.

بر اساس این گزارش «خواب‌زده‌ها» با مجموع فروش یک میلیارد  تومان تا پایان روز پنج‌شنبه 24 مهر ماه با در اختیار داشتن 40 سینما در کل کشور حدود 700 میلیون در تهران و 300 میلیون تومان در شهرستان فروش داشته است.

بر اساس این گزارش، طبق اعلام احمد مختاری از دفتر پخش هدایت فیلم فیلم سینمایی «آتش‌بس 2» به کارگردانی تهمینه میلانی نیز همچنان با افزایش فروش مواجه است به طوری که این فیلم با مجموع فروش 2 میلیارد و 510 میلیون تومان با در اختیار داشتن 40 سینما در کل کشور یک میلیارد و 700 میلیون در تهران و 810 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.

 همچنین فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت‌الله نیز در آستانه ورود به باشگاه میلیاردی‌ها است و می‌تواند به زودی تبدیل به سیزدهمین فیلم میلیاردی سال 93 شود.

طبق اعلام سعید خانی از دفتر پخش نسیم صبا «آرایش غلیظ» با در اختیار داشتن 34 سینما و فروش 700 میلیونی در تهران و 227 میلیون در شهرستان در مجموع 937 میلیون تومان پس از یک ماه فروش داشته است.

بر اساس این گزارش طبق اعلام غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری فیلم سینمایی «خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان با در اختیار داشتن تنها 13 سالن سینمایی 310 میلیون تومان در تهران فروش داشته است.

بر اساس این گزارش رقم دقیق فروش «شهر موش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند از طریق پخش کننده اعلام نشده اما این فیلم تاکنون حدود 9 میلیارد تومان در کل کشورفروش کرده است.

حبیب اسماعیلی پخش‌کننده «ساکن طبقه وسط»، درباره وضعیت فروش این فیلم بیان کرد: در دو روز اول اکران این فیلم در سینماهای تهران با استقبال قابل توجه مردم روبرو بودیم، به طوری که سینما «آزادی» شب گذشته ساعت سی دقیقه بامداد سانس فوق‌العاده داشت و امشب (جمعه 25 مهرماه) نیز در همان ساعت، سانس فوق‌العاده خواهد داشت.

 

وی ادامه داد: این فیلم اکنون در 17 سینمای تهران اکران شده و در دو روز نخست اکران 40 میلیون تومان فروش داشته است. همچنین اکران «ساکن طبقه وسط» در شهرستان‌ها در هفته آتی آغاز خواهد شد و امیدواریم که مردم در شهرستان‌ها نیز مانند تهران از فیلم استقبال کنند.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها