صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«خانه دختر» یک ماه دیگر آماده نمایش می‌شود

تهیه کننده فیلم سینمایی «خانه دختر» به کارگردانی شهرام شاه حسینی از مراحل ساخت موسیقی این فیلم توسط یحیی سپهری شکیب و اتمام مراحل فنی این فیلم تا 1 ماه آینده خبر داد.

خانه دختر
محمد شایسته تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خانه دختر» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی  درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: یحیی سپهری‌شکیب هم اکنون در حال ساخت موسیقی این فیلم است و مراحل صدای این فیلم همچنان ادامه دارد.

وی افزود: فکر می‌کنم با همین روال تا یک ماه آینده «خانه دختر» آماده نمایش شود.البته هنوز تصمیمی برای نمایش این فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم فجر نگرفتیم و معلوم نیست که این فیلم را به جشنواره بدهند.

 «خانه دختر» به عنوان پنجمین اثر سینمایی در کارنامه شهرام شاه حسینی به شمار می‌آید.
فیلمنامه این فیلم را پرویز شهبازی نوشته که در حال و هوای کارهای قبلی همین نویسنده است. فیلم داستان مردی به نام مرتضی است که قصد دارد خانه کوچک‌شان را زیر قیمت بفروشد تا زودتر از محله و نگاه سنگین مردمانش فرار کند.

حامد بهداد، پگاه آهنگرانی، باران کوثری، رعنا آزادی ور، بابک کریمی، بهناز جعفری، محمدرضا هدایتی، نسیم ادبی، امیر علی نبویان، پردیس احمدیه
، نادر فلاح، مانی‌شاه‌حسنی و رویا تیموریان در «خانه دختر» ایفای نقش می‌کنند.