صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ایران برگر» به تهران رسید + جدیدترین عکس ها

فیلمبرداری «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در روستای «کیگا» به پایان رسید و ادامه فیلمبرداری این اثر سینمایی هم اکنون در خیابان ری در حال انجام است.

ایران برگر
فیلمبرداری فیلم سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در روستای «کیگا» به پایان رسید و ادامه فیلمبرداری در خانه ای قدیمی در خیابان ری در حال انجام است و گروه هم اکنون در شیفت شب مشغول فیلمبرداری هستند.

70 درصد از صحنه های «ایران برگر» در روستای کیگا در امامزاده داود جلوی دوربین رفت و فیلمبرداری به مدت یک هفته در تهران ادامه دارد. همچنین قرار است باقی صحنه های فیلم در دو لوکیشن دیگر در تهران جلوی دوربین رود.

مهدی حسینی وند به طور همزمان این فیلم سینمایی را تدوین می کند و جوزانی در نظر دارد از تازه ترین اثر سینمایی خود در سی و سومین جشنواره فیلم فجر رونمایی کند.

داستان اين فيلم درباره فتح‌ الله خان و امر الله خان است که برای پیروز شدن در انتخابات شورا‌ها در يک روستا با يکديگر رقابت مي‌کنند.

علي نصيريان، محسن تنابنده، احمد مهران فر، حميد گودرزي، هادي کاظمي، سحر جعفري جوزاني، نيوشا ضيغمي، شهره لرستاني، گوهر خيرانديش، محمدرضا هدايتي، فريبا متخصص، فتح‌الله جعفري جوزاني، اسماعيل خلج، حميدرضا حيات، سياوش چراغي‌پور، سميه نجومي، هاشم روحاني، مير طاهر مظلومي، اکبر رحمتي، صادق توکلي، رادمهر کشاني، سيروس ميمنت، منصور نوبخت، محمدباقر کريم‌پور، بهرام افشاري، رضا عشقي، سعيد دليري، محمد صادق‌پور، سودابه گودرزي از جمله بازيگران «ایران برگر» هستند.

مسعود جعفری جوزانی علاوه بر کارگردانی، نگارش فیلمنامه را همراه با هادی کریمی انجام داده است و تورج منصوری به عنوان فیلمبردار، حسن زاهدی صدابردار، مهین نویدی طراح گریم،فتح الله جعفری جوزانی به عنوان تهیه کننده با این کارگردان همکاری کرده است.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها