صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

«سایه روشن» بلاتکلیف در اکران

سیدجمال ساداتیان از وضعیت بلاتکلیف اکران «سایه روشن» فرزاد موتمن سخن گفت.

سایه روشن

این تهیه‌کننده درباره اکران این فیلم که سال قبل در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد، گفت: اکران این فیلم کاملا بلاتکلیف است، چرا که برای اکران باید چندین مسأله از جمله توافق با سینمادار را حل کنیم.

ساداتیان در پاسخ به این پرسش که شنیده می‌شد احتمالا «سایه‌روشن» به گروه سینمایی هنر و تجربه برود، اظهار کرد: هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست و نمی‌توانم در این‌باره نظر قطعی بدهم اما مشخص است که باید سریع‌تر یک تصمیمی درباره آن بگیریم که تأکید می‌کنم هنوز این اتفاق نیفتاده است.

این تهیه‌کننده سینما درباره اینکه آیا قرار نیست پروژه جدیدی را کلید بزند نیز بیان کرد: چندین و چند پروژه پیشنهاد شده است اما فعلا در حال مذاکره هستیم تا ببینیم چه پیش می‌آید.

  «سایه روشن» داستان مرد میانسالی به نام رامین است که دچار فراموشی شده و خانمی به او کمک می‌کند که حافظه‌اش را به دست آورد.

این فیلم یک تریلر عاشقانه‌ است که روایتی غیر خطی دارد و محمدرضا فروتن، شقایق فراهانی، الهه استیری و سونیا اسپهروم در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

ساداتیان همچنین درباره آخرین وضعیت آماده‌سازی «جامه‌دران» حمیدرضا قطبی برای حضور در جشنواره فجر بیان کرد: اکنون حدود دو ماه است که آقای سعید انصاری در حال ساخت موسیقی این فیلم هستند. طبیعتا برای این بخش نمی‌توان زمان خاصی در نظر گرفت چون موسیقی مانند شعر می‌ماند و باید آنقدر روی آن کار کرد تا شکل بگیرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها