صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

دیدار با کارگردان و عوامل فیلم «خانوم» در سینما بهمن

عوامل فیلم «خانوم» روز چهارشنبه در سینما بهمن با تماشاگران دیدار خواهند کرد.

خانوم
به گزارش سینما تیکت، کارگردان و عوامل فیلم «خانوم» در روز چهارشنبه 7 آبان راس ساعت 19 در سینما بهمن حضور خواهند یافت و همراه با تماشاگران به تماشای این اثر می نشینند. این فیلم در ساعت 8 شب همراه با عوامل به نمایش درخواهد آمد.


این فیلم سه اپیزودی درباره آخرين نسل زنانى است كه هنوز دوست دارند خانوم خطاب شوند. در اپیزود اول زني جوان (شقايق فراهاني) تلاش می کند که همسرش (سیامک انصاری) در ایران بماند. در اپیزود دوم آهنگسازي جوان(اشکان خطیبی) به دليل اعتياد به الکل اعتبار حرفه اي اش را از دست داده و مشکلات مالي دارد و همسر فيلمنامه نويسش (انديشه فولادوند) را آزار مي دهد. در اپیزود سوم کارگري که متاهل است و دو فرزند دارد از دو دست فلج شده و همسرش با کار در بيمارستان خرج زندگي را مي دهد.

امين حيايی، شقايق فراهانی، سيامك انصاری، اشكان خطيبی، انديشه فولادوند، پانته‌آ پناهی‌ها، فهيمه رحيم‌نيا، نقی سيف‌جمالی، حمیرا اعظمی. سوگل خالقی. مجتبی طهماسبی. رضا عزیزی، بهزاد فراهانی، کیمیا حسینی، مانی مصلحی بازیکران این فیلم هستند.


خرید آنلاین بلیت فیلم سینمایی «خانوم» در سینما بهمن

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها