صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران دو فيلم از عباس کيارستمي در گروه «هنر وتجربه»

دو فيلم از عباس کيارستمي پس از سالها در گروه سينمايي «هنر و تجربه» به نمايش درمي‌آيد.

عباس کیارستمی
 دو فيلم «لباسي براي عروسي» و «مسافر» هردو از ساخته هاي عباس کيارستمي قرار است از 29 آبان ماه در سينماهاي گروه «هنر و تجربه» به نمايش درآيد. فيلم «مسافر» را عباس کيارستمي در سال 1353 ساخته است. مسافر روايتگر داستان پسري 10 ساله و پُر دردسر به نام قاسم جولايي (با بازي حسن دارابي) است که در يکي از شهرهاي کوچک ايران زندگي مي‌کند و مي‌خواهد براي تماشاي مسابقهٔ تيم فوتبال مورد علاقه‌اش به تهران برود او براي اين کار، دوستان و همسايگانش را هم فريب مي‌دهد و پس از چندين ماجراجويي در نهايت به موقع به ورزشگاه تهران مي‌رسد. اين فيلم، تصميم پسر را به عنوان هدفش و کوتاهي‌ها و بي تفاوتي‌هايش را به صورت تأثير رفتار او بر ديگران به‌ويژه نزديکانش نمايش مي‌دهد.

فيلم پنجاه و چهار دقيقه‌اي «لباسي براي عروسي» در سال 1355 به نمايش درآمد. لباسي براي عروسي نمايش دهندهٔ داستان سه نوجوان است که بر سر يک لباس براي يک جشن عروسي با هم درگير مي‌شوند. برنامه دور جديد اکران فيلم‌هاي گروه سينمايي «هنر و تجربه» در سايت رسمي اين گروه سينمايي قابل دسترسي است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها