صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تعویق دو هفته‌ای اکران «بیگانه»

اکران فیلم‌سینمایی «بیگانه» به کارگردانی بهرام توکلی دو هفته به تعویق افتاد.

بیگانه
سعید خانی (مدیر دفتر پخش نسیم صبا) در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی ایسنا‌، درباره آخرین وضعیت «بیگانه» به کارگردانی بهرام توکلی بیان کرد: قرار بود این فیلم را از این هفته روی پرده سینماها ببریم اما با توجه به شرایطی که برای اکران به وجود آمده است، ترجیح دادیم نمایش عمومی «بیگانه» را دو هفته عقب بی‌اندازیم.

وی ادامه داد: طبق آخرین تصمیم شورای صنفی نمایش‌، دو فیلم از این هفته و دو فیلم از هفته آینده قرار است روی پرده سینماها برود و ما نیز احساس کردیم بهتر است، اکران این فیلم را دو هفته عقب بی‌اندازیم.

سعید خانی در پایان سخنانش درباره آخرین وضعیت آماده سازی تبلیغات «بیگانه» خاطرنشان کرد: تبلیغات محیطی و تلویزیونی این فیلم آماده است و از دو هفته آینده این تبلیغات اجرایی می‌شود.

به گزارش ایسنا، مهناز افشار، امیر جعفری، پانته‌آ بهرام و هومن برق‌نورد بازیگران این فیلم هستند که تهیه‌کنندگی‌اش را سعید ملکان برعهده داشته است.

همچنین پخش «بیگانه» برعهده موسسه نسیم صبا است.

«بیگانه» هفتمین فیلم بهرام توکلی است و او این روزها در لوکیشنی در تهران، مشغول ساخت فیلم جدیدش به نام «من دیه‌گو مارادونا هستم» است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها