صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ماهی و گربه» بعد از «شهر موشها 2» پرفروش‌ترین فیلم پردیس سینمایی «کوروش»

«ماهی و گربه» این روزها به رتبه نخست جدول فروش سینما کورش رسیده است و این موفقیتی مهم برای گروه "هنر و تجربه" به شمار می آید.

کورش
امیرشهاب رضویان با اعلام این مطلب گفت: سیاست ما در پردیس کوروش این است که وقتی مخاطب به دنبال فیلم می‌آید و اثری تماشاگر دارد، به آن سالن اختصاص دهیم و تا کنون در بین فیلم‌های غیرمتعارف «ماهی و گربه» و «پرویز» چنین ویژگی را داشته‌اند.

مدیرعامل پردیس کوروش ادامه داد: روز گذشته در بین فیلم‌های متنوعی که در حال اکران داریم «ماهی و گربه» رتبه دوم فروش را داشت و «پرویز» هم که به تازگی به روی پرده آمده در حال جذب مخاطب است و موقعیت بهتری پیدا خواهد کرد.

وی هم‌چنین مستند «شش قرن، شش روز» را از دیگر آثار پرمخاطب این پردیس سینمایی عنوان کرد.

رضویان درباره برنامه‌های پیش‌رو گفت: اخیراً با همکاری نشر چشمه مراسم رونمایی از کتاب «فیلمنامه‌های اصغر فرهادی» را برگزار کردیم و پیش از این اولین نمایش «شهر موشها 2»، افتتاحیه «آتش‌بس» و بخشی از هنر و تجربه را داشته‌ایم و به‌زودی هم باشگاه فیلم راه‌اندازی می‌شود و اجرای تئاترهای حرفه‌ای آغاز خواهد شد.

این فیلم‌ساز تأکید کرد: قصد داریم پردیس کوروش را به پاتوقی با رویکرد فرهنگی تبدیل کنیم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها