صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شروع بسیار خوب «شیار 143» در اکران/ بیش از 60 میلیون در دو روز

فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار در دو روز اول اکران خود و تنها در سینماهای تهران به فروش 64 میلیون تومانی رسید.

شیار 143

امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران درباره فروش «شیار 143» بیان کرد: این فیلم از چهارشنبه صبح در 27 سینمای تهران اکران خود را آغاز کرده که در روز اول 20 میلیون و در روز دوم (پنجشنبه) 43 میلیون تومان فروش داشته است.

وی ادامه داد: اکران این فیلم در سینماهای شهرستان‌ها از شنبه آغاز خواهد شد و ما برنامه ویژه‌ای برای آن داریم.

این فیلم سینمایی در دومین روز از اکران خود در روز پنجشنبه - 22 آبان‌ماه - در سینما «آزادی» به دو سانس فوق‌العاده در ساعت‌های 22 و 1:10 دقیقه بامداد رسید.

همچنین نمایش این فیلم در مجتمع سینمایی «کورش» و سینما «ایران» با استقبال مواجه شد.

استقبال مردمی از فیلم «شیار 143» تنها معطوف به تهران نبوده و براساس آمار به دست آمده از فروش گیشه در شهرستان‌ها، میزان استقبال از فیلم منتخب مردمی جشنواره فیلم فجر، در شهرستان‌ها خوب و استقبال از این فیلم در سینماهای یزد، مشهد، تبریز چشمگیر بوده است.

محمدحسین قاسمی، تهیه‌کننده فیلم «شیار 143» که عصر پنج‌شنبه به اتفاق نرگس آبیار (کارگردان) و تعدادی از بازیگران، این فیلم را در سینما آزادی با مردم تماشا کردند درباره واکنش مردم گفت: دیدن فیلم «شیار 143» با مردم تجربه ارزنده‌ای بود و از نزدیک شاهد ارادت مردم به شهدا و مادران شهید بودیم. 

*****************
محمدرضا فرجی (مدیر پخش حوزه هنری) نیز درباره فروش سینمایی «میهمان داریم» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور که اکران خود را از چهارشنبه در سینمای تهران آغاز کرده است گفت: این فیلم در 20 سالن در تهران اکران شده است و در روز چهارشنبه 6 میلیون و 600 هزار تومان و در روز پنجشنبه 11 میلیون و 400 هزار تومان فروش داشته است.

مدیر پخش حوزه هنری درباره اکران این فیلم در شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: اکران «میهمان داریم» در سینماهای شهرستان‌ها نیز از هفته آینده آغاز می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها