صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«هفت» هم به نقد سياه‌نمايی در سينما علاقمند شد/ گفتگو با اصغر فرهادی

در برنامه اين هفته «هفت» علاوه بر پخش مناظره سينمايي، كارگردانان «ميهمان داريم» و «شيار 143» به مناسبت آغاز اكران این آثار مهمان برنامه خواهند بود.

برنامه هفت
محمود گبرلو سردبير و تهيه‌كننده هفت ميزبان محمدمهدي عسگرپور كارگردان فيلم سينمايي «ميهمان داريم» خواهد بود. بخش دوم هفت نيز به گفتگو با نرگس آبيار كارگردان و محمد حسين قاسمي تهيه‌كننده فيلم «شيار 143» اختصاص دارد.

همچنين مناظره غلامرضا موسوي و محسن يزدي نيز به موضوع سياه‌نمايي در فيلم‌هاي اجتماعي اختصاص دارد كه در آيتم پاياني هفت روي آنتن مي‌رود.

هفت تا هفت، گفت‌وگو با اصغر فرهادي، روايت دوربين هفت از نمايشگاه مطبوعات، رونمايي از فيلم شيار 143 و... از ديگر بخش هاي برنامه اين هفته‌ هفت خواهد بود.

برنامه هفت جمعه شب‌ها ساعت 23:30 از آنتن شبكه سوم پخش مي‌شود.

به گزارش مهر، پیش از این ایده اصلی بررسی سینمای سیاه نما و تمایز آن با سینمای اجتماعی از سوی خانه سینما مطرح شد که قرار بود سلسله نشست هایی با این موضوع برگزار شود که هنوز برگزار نشود. در همین فاصله حوزه هنری و حال برنامه «هفت» قصد دارند با همین موضوع نشست هایی برگزار کنند. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها