صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«شهر موش‌ها 2» 11 میلیاردی شد/ «شیار 143» 300 میلیون در تهران فروخت

دفتر پخش فیلمیران با اعلام اولین آمار فروش فیلم «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»،‌ همچنین از 300 میلیونی شدن «شیار143» در تهران خبر داد.

شیار
 در پی اکران های فیلم های سینمایی روی پرده فیلم سینمایی شیار 143 تا پایان روز پنج شنبه 29 آبان ماه به فروش بیش از 400 میلیون تومانی در کل کشور رسید.

امیر قطبی مدیر پخش فیلمیران فروش این فیلم را در تهران طی مدت 9 روز نمایش 300 میلیون تومان و در شهرستان بیش از 100 میلیون تومان اعلام کرد.

این در حالی است که تازه ترین فیلم آبیار در حال حاضر به سرگروهی سینما آزادی با 65 سینما در سراسر کشور در حال اکران است.

همچنین فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمیدانند» ساخته قربان محمدپور نیز طی مدت دو روز نمایش به فروش 041 میلیون تومانی در تهران دست یافت.

این فیلم از چهارشنبه 28 آبان ماه اکران خود را به سرگروهی سینما قدس با 23 سینما آغاز کرده و هم اکنون در حال نمایش است.

فیلم «شهر موش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند نیز که پخش آن برعهده فیلمیران است،‌ اخیرا پس از فروش 11 میلیاردی با سینمای سرگروهش خداحافظی کرد و با این حال نمایش آن هم‌چنان در حدود 9 سینمای تهران و 16 سینمای شهرستان ادامه دارد.

فیلم سینمایی «میهمان داریم» ساخته محمدمهدی عسگرپور نیز در روزهای چهارشنبه 4 میلیون و 800 و پنج نشبه 12 میلیون و 400 هزار تومان به فروش رسیده است.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری مجموع فروش این فیلم را در تهران 60 میلیون اعلام کرد.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «آتش بس 2» ساخته تهمینه میلانی نیز خود را به مرز 4 میلیارد فروش نزدیک می کند.

احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم فروش این فیلم را تا پایان روز پنجشنبه 29 آبان ماه در تهران 2 میلیارد و 512 میلیون تومان و در شهرستان 1 میلیارد و 450 میلیون تومان اعلام کرد که مجموع این فروش «آتش بس2» را با 3 میلیارد و 962 میلیون تومان در مرز 4 میلیارد قرار میدهد.

مختاری گفت: از روز چهارشنبه که در واقع دهمین هفته نمایش فیلم «آتش بس2» است تعداد سینماهای نمایش دهنده این فیلم در تهران کاهش یافته و در حال حاضر این فیلم با 13 سینما در حال اکران است.

عبدالله علیخانی،‌ تهیه‌کننده و پخش‌کننده این فیلم گفت: روز چهارشنبه‌ (28 آبان‌ماه) «مستانه» 8.5 میلیون تومان و روز پنج‌شنبه (29 آبان‌ماه) 15.5 میلیون تومان فروش داشت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها