صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«شیار 143» از 500 میلیون عبور کرد/«آتش‌بس 2» در کل کشور 4 میلیاردی شد

در حالی جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده تا پایان روز پنج‌شنبه 6 آذر توسط پخش‌کنندگان اعلام شد که فیلم «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی هم در کل کشور وارد باشگاه میلیاردی‌ها شد.

شیار 143
 در حالی جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده تا پایان روز پنج‌شنبه 6 آذر توسط پخش‌کنندگان اعلام شد که فیلم «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی هم وارد باشگاه میلیاردی‌ها شد و با توجه به روند فروش «شیار 143» می‌توان انتظار داشت تا این فیلم هم به زودی وارد باشگاه میلیاردی‌ها خواهد و فروش روزانه 10 تا 15 میلیونی «شهرموش‌ها2» نیز از شگفتی‌های اکران است.

حبیب اسماعیلی مدیر شرکت پخش فیلمسازان مولود در خصوص آخرین رقم فروش «ساکن طبقه وسط‌» گفت: اولین فیلم سینمایی شهاب حسینی با در اختیار داشتن 50 سینما در تهران و شهرستان‌ها پس از 40 روز نمایش 730 میلیون تومان در تهران، 220 میلیون تومان در شهرستان و در مجموع حدود یک میلیارد تومان فروش کرده است.

همچنین بر اساس اعلام احمد مختاری از دفتر پخش هدایت فیلم، فیلم سینمایی «آتش‌بس 2» همچنان با در اختیار داشتن 12 سالن سینما حدود 4 میلیارد تومان فروش را تجربه کرده است که در تهران 2 میلیارد و 596 میلیون تومان و در شهرستان یک میلیارد و 550 میلیون تومان فروش کرده تا فیلم تهمینه میلانی در مجموع فروش 4 میلیارد و 146 میلیونی را تجربه کند.

بر اساس این گزارش، همچنین طبق اعلام امیر قطبی از دفتر پخش فیلم ایران، فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار پس از 16 روز اکران و با در اختیار داشتن 75 سالن سینما در تهران و شهرستان توانسته است در تهران 530 میلیون تومان، در شهرستان 350 میلیون تومان و در مجموع 880 میلیون تومان فروش را تجربه کند. وی همچنین با اعلام آخرین رقم فروش فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی قربان محمدپور گفت: این فیلم با در اختیار داشتن 42 سینما در تهران و شهرستان پس از 9 روز اکران 170 میلیون تومان در تهران، 40 میلیون تومان در شهرستان و در مجموع 210 میلیون تومان فروش کرده است. همچنین قطبی با اشاره به اینکه «خواب‌زده‌ها» به کارگردانی فریدون جیرانی همچنان 4 سینما در پایتخت در اختیار دارد گفت: این فیلم پس از 70 روز اکران توانسته است یک میلیارد و 520 میلیون تومان در مجموع فروش کند.

  علی سرتیپی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شهر موش‌ها2» (پر فروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران) نیز با اشاره به ادامه استقبال مردم از این فیلم با وجود سپری شدن 90 روز از اکران گفت:«شهر موش‌ها2» همچنان در گیشه ماخطب خود را دارد و به طور متوسط روزانه بین 10 تا میلیون تومان فروش می‌کند که در مجموع تاکنون 11 میلیارد و 200 میلیون تومان فروش را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش، همچنین طبق اعلام غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری فیلم سینمایی «میهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور پس از 16 روز نمایش با در اختیار داشتن 16 سالن در تهران روز گذشته بیش از 8 میلیون تومان در پایتخت فروش کرده است تا فروش کل این فیلم در تهران به 120 میلیون تومان برسد و در شهرستان نیز تاکنون 95 میلیون تومان فروش کرده و در مجموع فروشی 215 میلیون تومانی را تجربه کرده است.

  همچنین در تماس با عبدالله علیخانی مدیر شرکت پویا فیلم تنها رقم فروش روز پنجشنبه «مستانه» به کارگردانی حسین فرح‌بخش در تهران 18 میلیون و 800 هزار تومان عنوان شد.  9 روز از زمان اکران این فیلم سپری شده است. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها