صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شروع امیدوار کننده «تراژدی» در اکران، «مستانه» همچنان بدون تبلیغ/ آخرین آمار گیشه فیلم‌های روی پرده

فیلم سینمایی «شیار 143» ساخته نرگس آبیار طی مدت 23 روز نمایش توانست به فروش 1 میلیارد و 300 میلیون تومانی دست پیدا کند و همچنین فیلم سینمایی «مستانه» ساخته حسین فرح‌بخش نیز بدون تبلیغ تلویزیونی 160 میلیون تومان دشت کرد. همچنین «تراژدی» نیز شروع امیدوار کننده ای در اکران داشت.

تراژدی
طی اعلام فروش هفتگی فیلم‌های سینمایی روی پرده فیلم سینمایی «شیار 143» ساخته نرگس آبیار تا پایان روز پنجشنبه 13 آذرماه به فروش 1بیش از  میلیارد و 200 میلیون تومانی دست یافت.

امیر قطبی مدیر پخش موسسه فیلمیران فروش این فیلم را در تهران 750 میلیون تومان و در شهرستان 500 میلیون تومان طی مدت 23 روز نمایش اعلام کرد.

فیلم سینمایی «شیار 143» در حال حاضر 80 سینما در سراسر کشور در اختیار دارد.

وی همچنین گیشه فیلم سینمایی‌ «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی قربان محمدپور را طی 16 روز نمایش حدود 500 میلیون تومان اعلام کرد.

بنابراین گزارش، آخرین ساخته قربان محمدپور در تهران 300 میلیون تومان و در شهرستان 180 میلیون تومان با  در اختیار داشتن 40 سینما به فروش رسیده است.

عبدالله علیخانی تهیه کننده فیلم سینمایی «مستانه» نیز گیشه این فیلم را تا پایان روز پنجشنبه 13 آذرماه 160 میلیون تومان اعلام کرد.

این در حالی است که «مستانه» به کارگردانی حسین فرح‌بخش از هیچگونه تبلیغ تلویزیونی استفاده نمی‌کند که سه هفته نیز از اکران «مستانه» سپری شده است.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری نیز در خصوص گیشه فیلم سینمایی «میهمان داریم» ساخته محمدمهدی عسگرپور به خبرنگار سینمایی فارس گفت: این فیلم در روزهای چهارشنبه 4 میلیون تومان و پنجشنبه 11 میلیون و 300 هزار تومان به فروش رسیده است که مجموع فروش این فیلم طی مدت 23 روز نمایش 295 میلیون تومان است.

آخرین ساخته عسگرپور در حال حاضر به سرگروهی سینما استقلال در حال اکران است و 16 سینما در اختیار دارد.

همچنین سعید خانی مدیر پخش موسسه نسیم صبا مزان فروش فیلم سینمایی «بیگانه» ساخته بهرام توکلی را طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 11 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: در حال حاضر 10 سینما در تهران در اختیار داریم و به امید خدا از هفته آینده شهرهای اصفهان، مشهد، رشت و گرگان نیز اکران این فیلم را آغاز خواهند کرد.

وی تاکید کرد: تبلیغات تلویزیونی فیلم سینمایی «بیگانه» از هفته آینده آغاز خواهد شد.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل موسسه فیملسازان رسانه مولود نیز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گیشه فیلم سینمایی‌ «ساکن طبقه وسط» ساخته شهاب حسینی را 1 میلیارد و 180 میلیون تومان طی 50 روز نمایش اعلام کرد.

وی همچنین در خصوص آولین آمار فورش «تراژدی» که اکرانش از روز چهارشنبه آغاز شده افزود:‌ فیلم سینمایی «تراژدی» ساخته آزیتا موگویی نیز در روز اول نمایش خود با فروش 26 میلیون تومانی با در اختیار داشتن 20 سینما روبرو شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها