صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«رستم» رکورد فروش سینمای بروجرد را شکست / تصاویر

بعد از گذشت حدود 10 روز از اکران انیمیشن " رستم و سهراب" در پایتخت انیمیشن ایران ، بروجرد، این انیمیشن توانست رکورد فروش را در سینما فلسطین بروجرد بشکند.

انيميشن رستم و سهراب
انیمیشن " رستم و سهراب" به کارگردانی کیانوش دالوند و تهیه کنندگی داریوش دالوند ، برای اولین بار اکران آن تنها از یک شهرستان و با یک سینما آغاز شد.فروش قابل ملاحظه و چشمگیر این انیمیشن در شهری که گاها در یک ماه فروشی حدود هفتصد هزار تومان داشته است به فروشی میانگین روزانه 1،200،000 دست پیدا کند، این رقم فروش در سینمای شهری کوچک بدون هیچگونه تبلیغات تلویزیونی ، بدون همزمانی اکران در سایر شهرهای بزرگ علی الخصوص تهران ، نشان از کیفیت مطلوب و حمایت مردم از اسطوره های سرزمین شان را دارد.
فروش انیمیشن " رستم و سهراب" تا 2،570،000 تومان در یک روز هم رسیده است .
خبر فروش خوب تا شهرهای اطراف نیز رفته است بطوریکه تا کنون از سینماهای شهرهای همجوار مانند: ملایر ، همدان ، درود و خرم آباد نیز با تهیه کننده تماس هایی داشته اند مبنی بر اینکه درخواست اکران در سینماهایشان را داشته اند.
" رستم و سهراب" از سوم دی ماه در سینماهای تهران و همزمان سایر شهرستان ها نیز به نمایش درخواهد آمد و پیش بینی می شود که بتواند نظر مخاطبان را جلب نماید.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها