صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«مستانه» در فرهنگسرای هنگام نقد و بررسی می‌شود/ با حضور عوامل فیلم

فیلم سینمایی «مستانه» آخرین ساخته محمدحسین فرح‌بخش پس از نمایش در فرهنگسرای هنگام نقد و بررسی می‌شود.

mastane1
 به گزارش خبرگزاری فارس، این نشست، دو شنبه 24 آذر ماه با حضور گروه بازیگر، میلاد کی مرام،فرهاد اصلانی ، سحر دولتشاهی و عبداله علیخانی (تهیه کننده) و محمد حسین فرح بخش کارگران اثر برگزار می‌شود.

«مستانه» فیلمی اجتماعی است و قصه یک سوپراستار را روایت می کند که مشکلاتی در زمینه بازیگری برایش بوجود می آید و این مشکلات خانوادگی گره کلی فیلم است. نویسندگی فیلمنامه اصغر نعیمی است .باران کوثری، میلاد کی مرام، آتیلا پسیانی، سحر دولت شاهی و محمد متوسلانی بازیگران فیلم هستند.

«خصوصی» آخرین ساخته فرحبخش بود که دو سال پیش اکران شد. «عطش» نیز نخستین فیلم این فیلمساز است که در مقام تهیه‌کننده بیش از 40 فیلم تهیه کرده است. در این نشست محسن سلیمانی فاخر به عنوان کارشناس و منتقد فیلم حضور دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این نشست 24 آذر ساعت 16 به فرهنگسرای هنگام، به نشانی میدان رسالت، خیابان هنگام، بلوار دلاوران، خیابان آزادگان شمالی، جنب فروشگاه شهروند مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 77491554 تماس حاصل کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها